plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب : ۱۲۴۷

توافقنامه سطح خدمت

plusresetminus
۴
 
توافقنامه سطح خدمت
  1. مقدمه
این سازمان 22 خدمت را به مخاطبین در حوزه نقشه و اطلاعات مکانی ارائه می دهد و لازم به ذکر است که فهرست کامل آن در منوی اصلی پورتال www.ncc.gov.ir ، تیتر خدمات و محصولات و زیر تیتر با عنوان" شناسنامه خدمات سازمان نقشه برداری " قرار دارد.
  1. هدف
هدف از توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمت ارائه شده توسط سازمان نقشه برداری کشور، کیفیت تحویل ارائه خدمت برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.
  1. مسئولیت­
قوانین و مقرراتی را که به این سازمان اجازه می دهد خدمت را ارائه دهد در قانون تاسیس سازمان نقشه برداری کشور و وظایف حاکمیتی موجود می باشد.
  1. تعهدات متقابل خدمت­ گیرنده و دستگاه اجرایی
  • متقاضی دریافت خدمت مکلف است مدارک خود را تنها از طریق سامانه/ حضوری منطبق با توضیحات درج شده در شناسنامه خدمت مورد نظر به این دستگاه ارائه نماید.
    موارد مربوط به زمان انجام خدمت، تعداد مرتبه مراجعه حضوری متقاضی، نحوه دسترسی و زمان­های دسترسی به خدمت و کلیه جزئیات خدمت بصورت کامل در فهرست خدمات ذکر شده است.
  1. هزینه ­ها و پرداخت­ ها
توافقات مربوط به هزینه ­ها و پرداخت­ها منطبق با اطلاعات ثبت شده در شناسنامه خدمات دریافت خواهد شد.
  1. دوره عملکرد
  • این توافقنامه سطح خدمت تا زمانی که لیست خدمات توسط سازمان ارائه می شود اعتبار خواهد داشت.
لازم به ذکر است:
1- تارنمای سازمان نقشه برداری کشورامکان ثبت درخواستها و سوالات کاربران گرامی از طریق" تماس با ما" را دارد. در این قسمت شما می توانید بصورت تمام وقت با حوزه های مختلف سازمان و برای ارتباط با رئیس سازمان ، در 7 روز هفته و 24 ساعت روز، در قسمت تماس با مسئولان برقرار نمایید.
2- به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
3- تارنمای سازمان نقشه برداری در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس مراجعین گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقض فنی اطلاع رسانی خواهد شد.
https://www.ncc.gov.ir/vdcf.jdyiw6d0egiaw.html
ncc.gov.ir/vdcf.jdyiw6d0egiaw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نظرات شما
سیدعیسی رسولی
feedback
Greece
سلام . در اختلاف بین نقشه امورآب و کارشناس دادگستری به نقشه سازمان نقشه برداری کل کشور نیاز است . برای گرفتن نقشه در اسرع وقت چگونه باید اقدام کنم. ارادتمند رسولی از مازندران - ساری
رحیم جوادی
feedback
Iran, Islamic Republic of
با سلام .بارالهی هم میهنان مارا ازبلایای عرضی وسماوی در هر نکته ایران مصون ومحفوظ-----مراداباد پونک پلاک ثبتی 121/825 زمینهای تعاونی جهاد طبق سند اطلس امایش تهران جدید در 3پهنه ساخت وساز قانونی --مشروط و قرمز در کدام پهنه قراردارد با تشکر از پاسخگویی ان بزرگواران با احترام جوادی تلفن 09385804826
رحیم جوادی
feedback
Iran, Islamic Republic of
با سلام بزرگواران پاسخ ارسال بفزمایند ممنون می شوم با تقدیم احترامات فایقه رحیم جوادی
رهنما
feedback
موفق باشید