plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۱
کد مطلب : ۱۴۷۰
با صدور اطلاعیه‌ای انجام شد؛

اعلام نتیجه سومین فراخوان انتخاب متصدیان تعدادی از سمت‌های مدیریتی و کارشناسی سازمان نقشه‌برداری کشور

دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاریهای بین‌الملل سازمان نقشه‌برداری کشور با صدور اطلاعیه‌ای نتایج بررسی‌های کارگروه ارزیابی شرکت‌کنندگان در سومین فراخوان انتخاب متصدیان تعدادی از سمت‌های مدیریتی و کارشناسی این سازمان را اعلام کرد.
اعلام نتیجه سومین فراخوان انتخاب متصدیان تعدادی از سمت‌های مدیریتی و کارشناسی سازمان نقشه‌برداری کشور
plusresetminus
در سومین فراخوان انتخاب متصدیان سمت‌های مدیریتی و کارشناسی سازمان نقشه‌برداری کشور، برای انتصاب در 42 سمت مدیریتی و کارشناسی از داوطلبان حائز شرایط دعوت به همکاری شده بود. در این فراخوان 108 نفر داوطلب تصدی پُست‌های مورد نظر شده بودند که 78 نفر آنها از کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور و 30 نفر آنها از خارج از این سازمان بودند.

کارگروه ارزیابی داوطلبان شرکت‌کننده در این فراخوان در خصوص قریب به 10 سمت مدیریتی و کارشناسی جمع‌بندی نهایی خود را با معرفی گزینه/گزینه‌های نهایی مشخص کرد و درباره 14 سمت نیز بررسی از میان حائزین شرایط در حال انجام است. برای 18 سمت دیگر نیز(عمدتاً پُست‌های غیر مدیریتی) که با علامت ----  در ستون نهایی مشخص شده‌اند، کارگروه تا این مرحله نتوانست به نتیجه معینی دست یابد. بدیهی است که انتصاب منتخبین نهایی، پس از طی مراحل اداری مربوطه امکان‌پذیر خواهد بود.
نتیجه نهایی انتخاب "رئیس اداره توسعه و پشتیبانی در دفتر فناوری اطلاعات" مربوط به دومین فراخوان انتخاب مدیران و کارشناسان در سازمان نقشه‌برداری کشور نیز در این اطلاعیه اعلام شده‌است.

لازم به ذکر است که طی یکسال اخیر تمام انتصابات در سطوح مختلف سازمان نقشه‌برداری کشور، از طریق فراخوان عمومی انجام شده‌است.

برای مشاهده نتیجه این فراخوان اینجا کلیک کنید.
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.50f2yt0oza26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.50f2yt0oza26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی