plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳
کد مطلب : ۱۶۱۶

استخدام ۱۱ نفر در سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور از طریق آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

از طریق آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‎های اجرایی کشور در آبان ماه سال جاری، ۱۱ نفر در سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور استخدام می‎شوند.
استخدام  ۱۱ نفر در سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور از طریق آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور
plusresetminus
۳

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور، هفتمین آزمون مشترک فراگیر را برگزار می‌کند.

بر همین اساس 11 نفری که قرار است از طریق این آزمون به استخدام سازمان نقشه برداری کشور درآیند، در چند رشته مختلف باید شرایط احراز تحصیلی داشته باشند. کما اینکه برای کارشناس امور اداری، یک نفر در رشته‌های مدیریت MBA، مدیریت اجرایی، مدیریت استراتژیک در مقطع فوق لیسانس، مدیریت رفتاری، مدیریت بیمه در مقطع دکتری و مدیریت دولتی در دو مقطع فوق لیسانس و دکتری پذیرش خواهد شد.6 کارشناس نقشهبرداری و ژئوماتیک در جریان این آزمون استخدام خواهند شد که شرایط احراز تحصیلی آنها به این ترتیب است: مهندسی عمران با گرایش‌های ژئودزی و سنجش از دور، مهندسی نقشهبرداری با گرایش های هیدروگرافی، ژئودزی، فتوگرامتری، سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور، رشته سنجش از دور و اطلاعات جغرافیایی با گرایش‌های مطالعات آب وخاک، مطالعات شهری و روستایی، مدیریت مخاطرات محیطی، هواشناسی ماهواره‌ای، رشته فتوگرامتری، GIS  در مقطع فوق لیسانس، رشته سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی گرایش سنجش از دور، سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی گرایش سامانه اطلاعات جغرافیایی، مهندسی عمران-نقشه برداری گرایش های ژئودزی، سنجش از دور، فتوگرامتری،سیستم اطلاعات جغرافیایی در مقطع دکتری.

علاوه بر این یک کارشناس برنامهریزی فوق لیسانس در رشته‌ مدیریت اجرائی، فوق لیسانس یا دکترای مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، علوم اقتصادی، مهندسی صنایع با گرایش مدیریت سیستم‌ و بهرهوری نیز از سوی این سازمان استخدام می‌شوند. دو کارشناس تحلیل‌گر سیستم‌ در رشته‌های تحصیلی فوق لیسانس مهندسی نرم‌افزار و مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم افزار، دکترای مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم‌های کامپیوتری و مهندسی کامپیوتر گرایش سیستم‌های نرم‌افزاری از دیگر مشاغل عنوان شده از سوی سازمان نقشه برداری کشور در این آزمون هستند. همچنین از فارغ التحصیلان رشته‌‌‌های فوق لیسانس برنامه‌ریزی امور فرهنگی، تبلیغ و ارتباطات، روزنامهنگاری، مدیریت امور فرهنگی، مدیریت رسانه و دکترای علوم ارتباطات، فرهنگ ارتباطات و مدیریت رسانه نیز یک نفر به عنوان کارشناس روابط عمومی انتخاب خواهد شد.

همچنین سازمان آمار ایران متقاضی استخدام یک کارشناس نقشه‌‌برداری است و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌های مختلف در مجموع متقاضی استخدام 8 کارشناس نقشه برداری هستند.

لازم به ذکر است، زمان ثبت نام در این آزمون از روز چهارشنبه 3 مهرماه آغاز می‌شود و تا 12 مهرماه  ادامه دارد. کارت شرکت در این امتحان 27 آبان ماه سال جاری توزیع و زمان برگزاری آن نیز روز پنج شنبه 30آبان ماه 98 خواهد بود.

دفترچه راهنمای هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور را اینجا مشاهده کنید.

https://www.ncc.gov.ir/vdcf.ydyiw6dvvgiaw.html
ncc.gov.ir/vdcf.ydyiw6dvvgiaw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نظرات شما
محمد
feedback
Iran, Islamic Republic of
آقا با کارشناسی نقشه برداری استخدام دارید؟ اصلا برای مقطع کارشناسی امکانش هست؟
نقشه بردار
feedback
Iran, Islamic Republic of
جالبه که فارغ التحصیلان دکتری و ارشد در یک آزمون کنکور گونه جهت جذب انتخاب می شوند. در حالی که بچه های دکتری بدلیل گذشتن چندین سال از دوران دروس کنکور معمولا در جایگاه پایینتری قرار می گیرند و طبیعتاً بچه های ارشد یا خانم ها که خدمت سربازی ندارند در جایگاه بالاتری از لحاظ کنکوری قرار میگیرند. نتیجه می گیریم: دکتری داشته باشید ضرر می نمایید!! به کشورهای اروپایی هم یاد بدهیم بر اساس آزمون های کنکور گونه ی ما، فاند و اسکولارشیپ بدهند، نه بر اساس علم، مقالات، فعالیتهای پژوهشی، اعتبار دانشگاه تحصیل و ...!!!
محمد
feedback
Iran, Islamic Republic of
کارشناسی نیست که نیست. سوالی دارم، خداییش دارید اتم کشف می کنید تو اون مثلا سازمان نقشه برداری؟ که دارید دکترا استخدام می کنید؟ والله من رفته ام دیده ام. کار علمی هست ولی نه در حد دکترای مثلا سنجش از دور!!!. مگه ماهواره دارید تو مدار؟ با چه اصلی یک بنده خدایی که دکترا خونده رو میذارید پشت میز تا پرونده ها رو جمع کنه؟ به هر دو قشر کارشناسی و دکترا داره ظلم میشه