plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۸
کد مطلب : ۱۶۵۵

اشرف‌‌‌السادات قریشی مدیرکل نظارت و کنترل فنی سازمان نقشه‌‌‌‌برداری کشور شد

مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور با صدور حکمی اشرف‎السادات قریشی را به عنوان مدیرکل نظارت و کنترل فنی این سازمان منصوب کرد تا جایگزین بهداد غضنفری شود که اخیرا در پایان سی سال دوره خدمت خود، بازنشسته شد.
اشرف‌‌‌السادات قریشی مدیرکل نظارت و کنترل فنی سازمان نقشه‌‌‌‌برداری کشور شد
plusresetminus
۲
به گزارش روابط‎عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این حکم آمده است: نظر به صلاحیت‌های حرفه‌ای و تخصصی، تجارب مفید و سوابق ارزشمند سرکارعالی به موجب این حکم به‌عنوان "مدیرکل نظارت و کنترل فنی سازمان نقشه‌برداری کشور" منصوب می‌شوید.

رئیس سازمان نقشه‎بردرای کشور تاکید کرد: انتظار می‌رود در چارچوب وظایف این اداره کل، در راستای انطباق محدوده نظارت سازمان بر همه فعالیت‌های حوزه نقشه و اطلاعات مکانی به استناد ماده 11 قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور و نیز روزآمد کردن رویه‌های کنترل فنی متناسب با اقتضائات کشور، مبتنی بر روش‌های کیفی به‌جای شیوه‌های سنتی و کمّی، با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و استانداردهای جهانی اقدام فرمائید. همچنین ضرورت دارد ضمن برنامه‌ریزی دقیق برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های کارشناسی آن حوزه نسبت به حذف مؤلفه‌ها و فرایندهای زائد، اصلاح و بازنگری در دستورالعمل‌ها، انجام امور با رویکرد بهبود شاخص‌های بهره‌وری و نیز احترام و تکریم کارکنان خدوم آن اداره کل؛ به‌عنوان رویکردهای مهم سازمانی، اهتمام داشته باشید.

در پایان این حکم ابراز امیدواری شده که نامبرده با استعانت از پروردگار متعال و با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشد.

گفتنی است قریشی با 20 سال سابقه خدمت در سازمان نقشه‎برداری کشور، پیش از این معاون مدیریت نقشه‎برداری هوایی و فضایی این سازمان بوده و با حفظ سمت، مشاور رئیس این سازمان در امور زنان و خانواده نیز می‌باشد.
https://www.ncc.gov.ir/vdci.wazct1aqwbc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.wazct1aqwbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نظرات شما
feedback
Iran, Islamic Republic of
۱۱۱
feedback
Iran, Islamic Republic of
سرکار خانم مهندس قریشی. انتصاب شایسته سرکار را تبریک عرض می نمایم.
سید داود محمدی
دانشگاه بوعلی سینا همدان