plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹
کد مطلب : ۱۶۹۴
با دستور مهندس شفیعی:

قراردادهای سازمان نقشه‌‌‌‌برداری در پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور ثبت می‌شود

بنا بر دستور موکد مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان نقشه‎برداری کشور، کلیه قراردادهای این سازمان در نصاب معاملات متوسط به بالا در پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور ثبت می‌شود.
قراردادهای سازمان نقشه‌‌‌‌برداری در پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور ثبت می‌شود
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، به منظور ارتقای نظام اداری و مقابله با فساد، و بر اساس آئین‌نامه اجرایی پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور، برای کارشناس ثبت اطلاعات در این سازمان کد شناسه تعریف شده است تا همه قراردادها این سازمان بنا بر دستور «امور منابع و پشتیبانی سازمان برنامه‌و‌بودجه کشور» و تأکید رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور، در پایگاه قرار دادهای کشور به ثبت برسد.

بنابراین از این پس كليه شهروندان می‌توانند قراردادهاي نصاب معاملات متوسط و بالاتر سازمان نقشه‌برداري كشور را از طريق پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور رويت كنند.

سازمان نقشه برداری کشور پس از ابلاغ بخشنامه دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سال 95 و پس از ایجاد زیرساخت‌های لازم، از سال 1396 نسبت به ثبت همه قراردادهای کلان خود در پایگاه قرار دادهای کشور اقدام کرده است. هم اکنون نیز  کلیه قراردادهای این سازمان در نصاب معاملات متوسط به بالا در این پایگاه به ثبت می‌رساند. از زمان ابلاغ این دستور تا کنون 35 قرارداد مشمول ثبت در این پایگاه شده‌اند. در پایگاه مذکور، نوع قرارداد، مشخصات مدیرعامل، مبلغ و تاریخ عقد قرارداد مشخص شده است. امکان رویت این قراردادها برای کاربران این پایگاه ایجاد شده است.


 
تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdcb.9b8urhb0aiupr.html
ncc.gov.ir/vdcb.9b8urhb0aiupr.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی