plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۹
کد مطلب : ۱۸۵۵
با صدور اطلاعیه‌ای انجام شد؛

اعلام نتیجه چهارمین فراخوان انتخاب متصدیان تعدادی از سمت‌های مدیریتی و کارشناسی سازمان نقشه‌برداری کشور

دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری‌های بین‌الملل سازمان نقشه‌برداری کشور با صدور اطلاعیه‌ای نتایج بررسی‌های کارگروه ارزیابی شرکت‌کنندگان در چهارمین فراخوان انتخاب متصدیان تعدادی از سمت‌های مدیریتی و کارشناسی این سازمان را اعلام کرد.
اعلام نتیجه چهارمین فراخوان انتخاب متصدیان تعدادی از سمت‌های مدیریتی و کارشناسی سازمان نقشه‌برداری کشور
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در چهارمین فراخوان انتخاب متصدیان سمت‌های مدیریتی سازمان نقشه‌برداری کشور، برای انتصاب در 14 سمت مدیریتی و کارشناسی از داوطلبان حائز شرایط دعوت به همکاری شده بود. در این فراخوان 79 نفر داوطلب تصدی پُست‌های مورد نظر شده بودند که 34 نفر آنها از کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور و 45 نفر نیز از خارج از این سازمان بودند.

کارگروه ارزیابی داوطلبان شرکت‌کننده در این فراخوان در مورد چهار پست مدیریت نقشه‌برداری هوایی و فضایی، معاون اداره‌کل نقشه برداری هوایی و فضایی، عامل ذیحساب و معاون مدیریت امور مالی و ذیحسابی به جمع بندی نرسید و این موارد در فراخوان بعدی تکرار خواهند شد. لذا متقاضیانی که در فراخوان قبلی دارای شرایط احراز اولیه بودند نیاز به شرکت مجدد در فراخوان مذکور را ندارند و شرایط آنها مجددا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 
گفتنی است کلیه پذیرفته شدگان نهایی در صورت شمول، ملزم به ارائه گواهینامه شایستگی عمومی مدیران موضوع بخشنامه شماره 1657363 مورخ 96/4/11 در سطح مربوطه هستند.

لازم به ذکر است طی یکسال اخیر تمام انتصابات در سطوح مختلف سازمان نقشه‌برداری کشور، از طریق فراخوان عمومی انجام شده‌است.

برای مشاهده نتیجه فراخوان چهارم اینجا را کلیک کنید.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdca.mn6k49nam5k14.html
ncc.gov.ir/vdca.mn6k49nam5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی