plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶
کد مطلب : ۱۹۰۸

پنجمین فراخوان سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور برای انتخاب ۱۵ مدیر میانی و پایه

سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور در مسیر تحقق شایسته‌سالاری و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، برای پنجمین بار در طول یکسال گذشته، اقدام به انتشار فراخوان دعوت به همکاری، برای انتخاب مدیران و کارشناسان خود نموده‌است. در این فراخوان ۱۵ مدیر پایه، میانی و تعدادی کارشناس انتخاب خواهند شد.
پنجمین فراخوان سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور برای انتخاب ۱۵ مدیر میانی و پایه
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، این سازمان در چهار فراخوان قبلی به ترتیب برای 6، 29،41 و 14 پست مدیریتی و کارشناسی اعلام نیاز کرده بود که در نتیجه آنها تا کنون 23 مدیر میانی و ارشد منصوب شده‌اند و انتصاب برخی از دیگر مدیران و تعدادی از کارشناسان همچنان مراحل اداری را طی می‌کند.

سازمان نقشه‌برداری کشور در ادامه سیاست‌های خود مبنی بر ایجاد شفافیت در انتصابات، خارج شدن از دایره بسته مدیریتی، ایجاد فرصت برای زنان و جوانان توانمند و همچنین بهره‌گیری از توانمندی‌های افراد متخصص، باتجربه و مستعد دیگر دستگاه‌های اجرایی کشور، به منظور انتخاب شایسته‌ترین نیروها برای پست‌های مدیریتی و کارشناسی، در پنجمین اقدام خود، از کلیه داوطلبان واجد شرایط برای قبول مسؤلیت در پست‌های مندرج در جدول پیوست دعوت به همکاری ‌می‌نماید.
 
توضیحات لازم و راهنمای اقدام:
کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی(کار معین) سازمان نقشه‌برداری کشور و همچنین کارکنان رسمی قطعی، پیمانی و قراردادی کارمعین(صرفاً در چارچوب بخشنامه 533555 مورخ 02/10/1397 سازمان اداری و استخدامی کشور) سایر دستگاههای  اجرایی موضوع ماده 5  قانون مدیریت خدمات کشوری مجاز به شرکت در فراخوان می‌باشند. تقاضای کارکنان قراردادی کارمعین سایر دستگاه ها صرفا در ارتباط با پست های مدیریتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در شرایط برابر کسب شایستگی‌های عمومی، اولویت انتخاب با نیروهای درون سازمانی، زنان و جوانان خواهد بود.

در صورت پذیرش در مصاحبه رفع هرگونه تعهد به سازمان مبدا و تطبیق مقررات مربوط به نقل و انتقال و ماموریت بر عهده شخص درخواست‌کننده پست می‌باشد. (برای کارکنان سایر دستگاههای اجرایی)

برای تصدی پست‌های مدیریتی، افراد پذیرفته شده ملزم به ارائه گواهینامه شایستگی عمومی مدیران حرفه‌ای می‌باشند.(موضوع تصویب‌نامه شماره 579095 مورخ 95/4/1 شورای‌عالی اداری و بخشنامه 1657363 مورخ 96/11/4 سازمان اداری و استخدامی کشور)
در خصوص پست‌های مدیریتی شرایط عمومی انتخاب و انتصاب مدیران ملاک عمل خواهد بود.

برای پست‌های مدیریتی میانی ضروری است داوطلبان برای ارائه برنامه پیشنهادی را در فرم مشخصات (بند شماره 12)تکمیل نمایند.

ارائه درخواست و دعوت به مصاحبه، هیچ‌گونه تعهدی را برای سازمان نقشه‌برداری کشور ایجاد نمی‌نماید.

امتیازدهی به درخواست‌های متقاضیان و همچنین نمرات ارزیابی و مصاحبه بر اساس فرم‌ها و فرآیندهای تعریف شده از سوی سازمان نقشه‌برداری کشور انجام می‌گیرد.

داوطلبان می‌توانند برای آگاهی از شرح وظایف پست ها، محل استقرار، شرایط عمومی و اختصاصی، از لینکهای مربوط به هر پست استفاده نمایند.

کلیه افراد علاقمند به همکاری که شرایط مورد نظر برای تصدی پست های اعلام شده را دارا می‌باشند، می‌توانند حداکثر تا روز دوشنبه 25 آذرماه با ارسال خلاصه سوابق و مشخصات خود در قالب فرم شماره 1 (پیوست) به نشانی پست الکترونیک INFO@NCC.ORG.IR  اقدام نمایند. مهلت مذکور تمدید نمی‌‍شود.

صرفاً اطلاعات ارائه شده در قالب فرم شماره 1(پیوست)، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به اطلاعات و سوابق ارائه شده در دیگر قالب‌ها و همچنین درخواست‌هایی که پس از تاریخ مذکور ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

هرگونه سفارش، توصیه و پیگیری از ناحیه سایر افراد برای هریک از داوطلبان، منجر به حذف شرکت‌کننده مورد نظر از فرایند بررسی خواهد شد.
 
تذکر 1: کلیه افرادی که در فراخوان چهارم این سازمان شرکت نموده و درنتایج اعلامی، در  لیست افراد واجد شرایط می‌‌باشند، در این دوره مجدداً شرایط آنها بررسی خواهد شد و نیازی به ثبت نام مجدد و ارسال مدارک نمی‌‌باشد. این افراد صرفاً در صورت تمایل به انتخاب پست‌های جدید می‌بایست مجددا ثبت نام نمایند.

تذکر 2: با توجه به ماهیت وظایف برخی از پستهای اعلام شده در فراخوان، پذیرش مدرک تحصیلی ارائه شده در هر مرحله از فرآیند فراخوان، با توجه به سوابق ارائه شده داوطلب و نظر کمیته انتصاب خواهد بود.

تذکر 3: پذیرش نهایی برای تصدی پست های شماره 7 و 8 (مدیر و معاون در مدیریت برنامه ریزی و بودجه، حقوقی و پشتیبانی)، پس از تایید و تصویب ساختار و تشکیلات پیشنهادی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور می‌باشد.
 
 شرح وظایف و شرایط احراز پست‌ها

  1- مشاور – حوزه ریاست سازمان (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2- مدیرکل - اداره کل نقشه‌برداری هوایی و فضایی (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3- مدیرکل - اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
4- معاون عکسبرداری و پرواز - اداره کل نقشه‌برداری هوایی و فضایی (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
5- معاون - اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
6- مدیر- مدیریت کارتوگرافی و اطلس‌های ملی (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
7- مدیر - مدیریت برنامه‌ریزی و بودجه، حقوقی و پشتیبانی (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
8- معاون - مدیریت برنامه‌ریزی و بودجه، حقوقی و پشتیبانی (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
9- معاون- مدیریت امور مالی و ذیحسابی (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
10- رئیس اداره روابط عمومی- (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
11- رئیس اداره تولید نقشه و انتشارات (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
12- رئیس اداره دبیرخانه (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
13- عامل ذیحساب (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
14- کارشناس – حوزه معاونت فنی (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
15- کارشناس – حوزه معاونت فناوری توسعه، برنامه‌ریزی و هماهنگی امور دستگاهها (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
  پیوست:
       فرم شماره 1 ( فرم ارسال مشخصات ) در قالب Word   و  PDF
تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdcj.yevfuqehosfzu.html
ncc.gov.ir/vdcj.yevfuqehosfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی