plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب : ۱۹۵۴

بودجه‌‌‌‌ریزی ­مبتنی ­بر عملکرد؛ از تصمیم تا اجرا در سازمان نقشه‌‌‌‌‎برداری کشور

کارگروه بودجه­‌‌‌‌ریزی ­مبتنی ­بر عملکرد سازمان نقشه‌‌‌‌‎برداری کشور، گزارشی از جلسات پیاپی و تصمیمات آن ارائه داد که نشان می‎دهد این سازمان در پی مکانیزه کردن روند تخصیص بودجه ادارات کل و مدیریت‏‌‌‌‌های مختلف بر اساس عملکرد آنهاست.
بودجه‌‌‌‌ریزی ­مبتنی ­بر عملکرد؛ از تصمیم تا اجرا در سازمان نقشه‌‌‌‌‎برداری کشور
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌‌‌‌‎برداری کشور، طی ابلاغ رئیس این سازمان اعضاء کارگروه بودجه‌‌‌‌­ریزی­ مبتنی ­بر عملکرد معرفی و نوشین پسندیده؛ معاون توسعه مديريت و منابع این سازمان به عنوان رئیس کارگروه انتخاب شد.

از زمان ابلاغ این حکم در هفتم مهرماه 98 با برگزاری پنج نشست پیاپی، اعضای کارگروه ابتدا با نحوه پیاده‌سازی بودجه‌‌‌‌ریزی ­مبتنی­ بر عملکرد آن آشنا شده و برنامه‌ریزی اولیه برای شروع این امر را انجام دادند. در گام بعدی فرم‌­ها و  قالب‌های استاندارد، بخشنامه بودجه بر اساس الزامات قانونی طراحی شده و از دفتر فناوری اطلاعات خواسته شد تا برای مکانیزه شدن این امر، تمهیدات لازم را بیاندیشد.

تعریف روال­‌های کاری جدید، الزام واحد­هایی از سازمان برای تکمیل اطلاعات ضروری، تدوین فرآیندها، تشکیل جلساتی با ادارات کل و مدیریت‎های فنی برای احصا ­فعالیت‌های تخصصی هر یک از واحدها، تهیه جداول مرتبط بادستورالعمل بودجه‌‌‌ریزی ­مبتنی ­بر عملکرد از دیگر اقدامات این کارگروه بوده است.

تصمیم‌‌‌گیری درباره روند مکانیزه‌‌کردن تخصیص بودجه ادارات کل و مدیریت‏‎های مختلف بر اساس عملکرد آنها در جلسات آتی این کارگروه بررسی خواهد شد.
https://www.ncc.gov.ir/vdca.mn6k49noy5k14.html
ncc.gov.ir/vdca.mn6k49noy5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی