plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۵
کد مطلب : ۲۱۵۳

هشدارهای سازمان نقشه‌‌‌‌برداری کشور جدی گرفته شد؛ نامه‌ای از فرمانداری به بخشداری برای توجه به فرونشست تهران

نامه فرماندار یکی از شهرستان‌های استان تهران به بخشدار آن منطقه، حکایت از آن دارد که هشدارهای سازمان نقشه برداری کشور در خصوص معضل فرونشست در پایتخت جدی گرفته شده است.
هشدارهای سازمان نقشه‌‌‌‌برداری کشور جدی گرفته شد؛ نامه‌ای از فرمانداری به بخشداری برای توجه به فرونشست تهران
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، این سازمان در مکاتبات متعددی به مقامات اجرایی و تقنینی، اعم از وزارت کشور، سازمان مدیریت بحران، استانداری تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان شورای شهر تهران و ... با ارسال اطلس فرونشست تهران؛ محدودههای در معرض خطر و نیز برآورد نرخ فرونشت در آن مناطق را به اطلاع مسئولین مربوطه رساند.

در ادامه این هشدارها، معاون برنامهریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قدس از توابع استان تهران، در نامهای به شهردار و دبیر هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان، از وی خواست تا با توجه به ضرورت مدیریت صحیح و علمی در مواجه با پدیده فرونشست زمین، تمهیدات لازم به منظور پیشگیری و جلوگیری از بروز خسارتهای جبران‌ناپذیر، تخریب زیرساخت‌ها و برگزاری کارگاه آموزشی با هماهنگی سازمان نقشه‌برداری کشور برای آموزش و مهارت آموزی مسئولین دستگاه‌های اجرایی ذیربط شهرستان قدس اقدامات لازم را صورت دهد.

گفتنی است سازمان نقشه برداری کشور به عنوان متولی اعلام نرخ فرونشست، در سال 98 با برگزاری چندین نشست تخصصی و برگزار تور فرونشست به منظور بازدید میدانی از مناطق تحت تاثیر آن در حوالی تهران؛ با حضور اعضای شواری شهر تهران، نمایندگان مجلس و دیگر مسئولین استان تهران نسبت به خطرات جدی پیش روی  پایتخت هشدار داده بود.
 
تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdcc.pqia2bqs1la82.html
ncc.gov.ir/vdcc.pqia2bqs1la82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی