plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۷
کد مطلب : ۲۱۷۹

بررسی نتایج دومین دوره جایزه دولت الکترونیک در هفتمین جلسه کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری

هفتمین جلسه کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری با محوریت بررسی نتایج دومین دوره جایزه دولت الکترونیک در سازمان نقشه‌برداری کشور برگزار شد.
بررسی نتایج دومین دوره جایزه دولت الکترونیک در هفتمین جلسه کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری
plusresetminus

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، ظهر امروز اعضای کمیته توسعه دولت الکترونیک در نشستی مشترک با مهندس مسعود شفیعی رئیس این سازمان درباره بازخورد دومین دوره جایزه دولت الکترونیک و مصوبات جلسه پیشین این کمیته بحث و گفت‌وگو کردند.
 
به گفته مهندس رضا داشگرپور دبیر کمیته دولت الکترونیک، امتیاز سازمان نقشه‌برداری کشور در اولین دوره جایزه دولت الکترونیک 177 و در دوره دوم با افزایش چشمگیری به 221 امتیاز رسیده است. سازمان نقشه‌برداری کشور با افزایش 50 امتیاز در دوره دوم توانسته است بین 90 دستگاه شرکت کننده در جایزه دولت الکترونیک، رتبه 25ام را کسب نموده و در رده چهارم گروه‌بندی امتیازی بین همه دستگاه‌ها قرار بگیرد. این مهم حکایت از آن دارد که نسبت به دوره اول در تمام پارامترهای مورد سنجش، این سازمان از رشد چشمگیری برخوردار بوده است.
 
در این راستا سازمان نقشه‌برداری کشور موفق شده در زمینه معیارهای تعهد سازمانی از جمله تعهد به ایجاد خدمات برخط و با کیفیت، تعهد به توسعه همکاری‌ها و نوآوری در توسعه خدمات الکترونیک و همچنین ارتقا سطح توانمندی ذینفعان در حوزه فناوری اطلاعات به میزان قابل ملاحظه‌ای ارتقا یابد.
 
در این جلسه نقاط قابل بهبود گزارش بازخورد جایزه دولت الکترونیک که از سازمان اداری و استخدامی ارسال شده بود، به دقت مورد بررسی قرار گرفته و اقداماتی جهت رفع این موارد مصوب گردید.

گفتنی است در پایان این جلسه مقرر شد تا فرهنگ منطق رادار، جهت انجام تکالیف مدیریتهای مختلف در این مجموعه پیادهسازی شود و روش‌های متعدد جمعآوری نظرات مخاطبان سازمان گردآوری و مستندسازی شود و سپس مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد.
 

تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdca.0nuk49n6o5k14.html
ncc.gov.ir/vdca.0nuk49n6o5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی