plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارجمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۲۳۰۶

برگزاری نمایشگاه نوآوری و فناوری «اینوتکس ۲۰۲۰» به شکل مجازی

نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس ۲۰۲۰» در تاریخ ۲۲ الی ۲۵ مرداد ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
برگزاری نمایشگاه نوآوری و فناوری «اینوتکس ۲۰۲۰» به شکل مجازی
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، دبیر‌خانه این نمایشگاه پس از بررسی‌های فراوان و با در نظر گرفتن شرایط، تصمیم به برگزاری آن به شیوه­ای خلاقانه و به صورت مجازی در مرداد ماه سال جاری گرفته است. بر اساس آخرین اطلاعیه دبیرخانه، نهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس 2020» در تاریخ 22 الی 25 مرداد ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) طی هشت دوره خود، میزبان بیش از 40000 بازدید‌کننده متخصص و 1400 شرکت‌کننده (غرفه‌دار) از 25 کشور مختلف بوده است و اهدافی مانند گفت‌وگو و شبکه‌سازی، سرمایه‌گذاری مشترک، مشارکت در پروژه‌های تحقیق و توسعه  را دنبال کرده است. در این راستا، تاکنون بیش از 950 جلسه مذاکره اختصاصی B2B میان شرکت‌کنندگان در نمایشگاه برگزار شده و بیش از 150 تفاهم‌نامه نیز به امضاء رسیده است.

پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه بوده و مرکز فن بازار ملی ایران و مرکز شتابدهی نوآوری، برگزارکنندگان نمایشگاه مذکور هستند. همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان‌های دائمی نمایشگاه می‌باشند.

از رویدادهای جانبی این نمایشگاه می توان به «استیج»، «کافه سرمایه»، «اینوتکس کوآپ»، «اینوجوان» و سایر بخش‌های جانبی نمایشگاه که به صورت مجازی برگزار می‌شوند اشاه کرد.

گفتنی است شرکت‌های خلاق و نوآور، مؤسسات و شرکت‌های دانش‌بنیان، کسب و کارهای فناورانه نوپا، شتاب‌دهنده‌های فناوری، مراکز نوآوری، مراکز علمی و فناوری، مشاوران و مربیان، حامیان مالی و دیگر فعالان حوزه نقشه و اطلاعات مکانی نیز می‌توانند با شرکت در این رویداد مهم، ضمن معرفی و به اشتراک‌گذاری دانش و فناوری خود، در زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور حضور و مشارکت مؤثرتری داشته باشند.

بنا بر اظهارات دبیرخانه این نمایشگاه، اگرچه شرکت‌های دانش‌بنیان و گروه‌های استارتاپی نقشه‌برداری به نسبت کمی در رویداد‌های پیشین حضور داشتند ولی تعداد شرکت‌ها و تیم‌های حوزه‌های دیگر که سرویس‌ها و خدمات آنلاین و هوشمند خود را با استفاده از نقشه و اطلاعات مکانی ارائه می‌کردند، قابل توجه بوده است.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به وبگاه این نمایشگاه به آدرس http://inotex.com و شبکه‌های اجتماعی این نمایشگاه در رسانه‌های اجتماعی از جمله تلگرام، اینستاگرام و توئیتر به آدرس @inotexevent از اطلاعیه‌های نحوه برگزاری بخش‌های مختلف نمایشگاه مطلع شوند.
تنظیم کننده : حامد مرادیان
https://www.ncc.gov.ir/vdcc.xqia2bq1ela82.html
ncc.gov.ir/vdcc.xqia2bq1ela82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی