کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

برگزاری نمایشگاه نوآوری و فناوری «اینوتکس 2020» به شکل مجازی

2 خرداد 1399 ساعت 13:05

تنظیم کننده : حامد مرادیان

نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس 2020» در تاریخ 22 الی 25 مرداد ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، دبیر‌خانه این نمایشگاه پس از بررسی‌های فراوان و با در نظر گرفتن شرایط، تصمیم به برگزاری آن به شیوه­ای خلاقانه و به صورت مجازی در مرداد ماه سال جاری گرفته است. بر اساس آخرین اطلاعیه دبیرخانه، نهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس 2020» در تاریخ 22 الی 25 مرداد ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) طی هشت دوره خود، میزبان بیش از 40000 بازدید‌کننده متخصص و 1400 شرکت‌کننده (غرفه‌دار) از 25 کشور مختلف بوده است و اهدافی مانند گفت‌وگو و شبکه‌سازی، سرمایه‌گذاری مشترک، مشارکت در پروژه‌های تحقیق و توسعه  را دنبال کرده است. در این راستا، تاکنون بیش از 950 جلسه مذاکره اختصاصی B2B میان شرکت‌کنندگان در نمایشگاه برگزار شده و بیش از 150 تفاهم‌نامه نیز به امضاء رسیده است.

پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه بوده و مرکز فن بازار ملی ایران و مرکز شتابدهی نوآوری، برگزارکنندگان نمایشگاه مذکور هستند. همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان‌های دائمی نمایشگاه می‌باشند.

از رویدادهای جانبی این نمایشگاه می توان به «استیج»، «کافه سرمایه»، «اینوتکس کوآپ»، «اینوجوان» و سایر بخش‌های جانبی نمایشگاه که به صورت مجازی برگزار می‌شوند اشاه کرد.

گفتنی است شرکت‌های خلاق و نوآور، مؤسسات و شرکت‌های دانش‌بنیان، کسب و کارهای فناورانه نوپا، شتاب‌دهنده‌های فناوری، مراکز نوآوری، مراکز علمی و فناوری، مشاوران و مربیان، حامیان مالی و دیگر فعالان حوزه نقشه و اطلاعات مکانی نیز می‌توانند با شرکت در این رویداد مهم، ضمن معرفی و به اشتراک‌گذاری دانش و فناوری خود، در زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور حضور و مشارکت مؤثرتری داشته باشند.

بنا بر اظهارات دبیرخانه این نمایشگاه، اگرچه شرکت‌های دانش‌بنیان و گروه‌های استارتاپی نقشه‌برداری به نسبت کمی در رویداد‌های پیشین حضور داشتند ولی تعداد شرکت‌ها و تیم‌های حوزه‌های دیگر که سرویس‌ها و خدمات آنلاین و هوشمند خود را با استفاده از نقشه و اطلاعات مکانی ارائه می‌کردند، قابل توجه بوده است.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به وبگاه این نمایشگاه به آدرس http://inotex.com و شبکه‌های اجتماعی این نمایشگاه در رسانه‌های اجتماعی از جمله تلگرام، اینستاگرام و توئیتر به آدرس @inotexevent از اطلاعیه‌های نحوه برگزاری بخش‌های مختلف نمایشگاه مطلع شوند.


کد مطلب: 2306

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/2306/برگزاری-نمایشگاه-نوآوری-فناوری-اینوتکس-2020-شکل-مجازی

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir