Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۲۳۳۲

تقدیر دکتر نوبخت از مدیران موثر سازمان نقشه‌برداری کشور

به دنبال ارتقای جایگاه سازمان نقشه‎برداری کشور طی دو سال گذشته در عملکرد تخصصی و عمومی خود که به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور رسیده است؛ دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از مدیران سازمان نقشه برداری کشور که در این زمینه موثر بوده‌اند؛ تقدیر کرد.
تقدیر دکتر نوبخت از مدیران موثر سازمان نقشه‌برداری کشور
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در حاشیه جلسه امروز شورای مدیران سازمان، لوح‌های تقدیر این مدیران از سوی مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور و معاون سازمان برنامه و بودجه کشور به آنان اهدا شد.  

خانم‌ها و آقایان نوشین پسندیده معاون توسعه مدیریت و منابع، نسرین وزیری مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و اموربین‌الملل، پیمان بکتاش معاون فنی، علیرضا جاویدانه معاون فناوری توسعه؛ برنامه‌ریزی و امور دستگاه‌ها، اشرف‌السادات قریشی مدیرکل نظارت و کنترل فنی، خسرو رمضانی مدیر حراست، مصطفی تبیانیان مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی، فرخ توکلی کارشناس نقشه‌برداری، رضا داشگرپور مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، عبدالرضا سعادت مدیرکل ژئودزی و نقشه برداری زمینی، علی سلطانپور مدیر آبنگاری و امور جزر و مدی، میثم شهبازی مشاور رئیس در امور اقتصادی، برنامه ریزی و توسعه مدیریت و علی صفایی مدیر خدمات فنی؛ مدیرانی بودند که مورد تقدیر قرار گرفتند.

در متن این لوح تقدیر این مدیران آمده بود:

«ارزیابی عملکرد نشانگر توانمندی‌ها و کارآیی دستگاه‌های اجرایی است چراکه بازتاب دانش، تخصص و تعهد کارکنان و یکی از مهمترین ابزارهای بهبود مدیریت در سطح ملی است. ارتقای جایگاه سازمان نقشه‌برداری کشور در بررسی شاخص‌های عمومی و اختصاصی در طول دو سال گذشته بین مجموعه دستگاه‌های اجرایی کشور، حاکی از نزدیک شدن بیش از پیش آن سازمان به جایگاه حاکمیتی خود، بهبود کیفی محصولات و خدمات  و نیز مسؤولیت‌پذیری، روزآمدی مهارت و توانمندی مدیران خدوم آن سازمان است.

اینجانب از زحمات شما در کسب این موفقیت سازمانی صمیمانه قدردانی می¬نمایم و امید دارم با همت والای خود، بیش از پیش در پیشبرد اهداف سازمانی خود موفق باشید. از درگاه ایزد منان، توفیقات روزافزون شما را برای نقش¬آفرینی مؤثر در مسیر رشد و شکوفایی ایران اسلامی آرزومندم».

گفتنی است سازمان اداری و استخدامی کشور در بررسی ارزیابی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای دولتی اعلام کرد که سازمان نقشه‌برداری کشور در مجموع بررسی شاخص‌های عمومی و اختصاصی رشد 15.4 درصدی داشته که در مجموعه سازمان‌های تابعه سازمان برنامه و بودجه کشور، بیشترین رشد را به ثبت رسانده است. جزئیات بیشتر در اینباره را اینجا بخوانید.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcb.fb5urhbf5iupr.html
ncc.gov.ir/vdcb.fb5urhbf5iupr.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1