کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نظرخواهی درباره دو دستورالعمل "به‌روز نگهداري مستمر نقشه‌هاي شهري" و "تهیه نقشه و اطلاعات مکانی با پهپاد"

17 خرداد 1399 ساعت 11:25

تنظیم کننده : مریم صادقی

سازمان نقشه‌برداری کشور اقدام به تهیه دستورالعمل‌های اجرایی در خصوص " به‌روز نگهداري مستمر نقشه‌هاي شهري " و" تهیه نقشه و اطلاعات مکانی با پهپاد" کرده که جهت نظرخواهی از کارشناسان و صاحب‌نظران؛ نسخه اولیه آن را منتشر می‌کند.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در راستای اطلاع رسانی عمومی ونظرسنجی از کارشناسان و صاحب‌نظران، نسخه اولیه دو دستور العمل"بهروز نگهداري مستمر نقشه‌هاي شهري " و" تهیه نقشه و اطلاعات مکانی با پهپاد"، که با راهبري گروه استاندارد اداره‌كل نظارت و كنترل فني و با مشاركت جمعی از كارشناسان متخصص فنی و کارشناسان و مديران اداره‌كل سامانه‌ها و زيرساختهاي اطلاعات مكاني، اداره‌كل نقشه‌برداري هوايي و فضايي، اداره كل ژئودزي و نقشه‌برداري زميني و مديريت كارتوگرافي واطلس‌هاي ملي؛ تدوین شده است، ارائه می‌شود. 
 
گفتنی است برای دومین بار متوالی سازمان نقشه‌برداری کشور در سال جاری اقدام به دریافت نظرات تخصصی مخاطبین در خصوص دستورالعمل‌های فنی خود نموده است. پیش از این نیز نظرسنجی برای 5 دستورالعمل دیگر از طریق سایت سازمان اطلاع رسانی و جهت دریافت نظرات متخصصان این حوزه، منتشر شد. (اینجا)

به منظور ارائه هرچه بهتر و غنی‌تر نسخه نهايي این دستورالعمل‌ها، نسخه اولیه این دستورالعمل‌ها جهت کسب نظرات و پیشنهادات کارشناسان و صاحبنظران صنعت نقشه‌برداری منتشر می‌شود. خواهشمند است دیدگاه‌ها، پیشنهادات و اصلاحات مدنظر خود را در قسمت "ارسال نظر" پایین همین خبر، و تا پایان خرداد ماه سال جاری درج نمایید. پیشاپیش از حسن مشارکت شما مخاطب فرهیخته محترم، سپاسگزاریم.

برای دریافت دو دستورالعمل " تهيه نقشه با پهپاد " و " به روزنگهداري مستمر نقشه هاي شهري" کلیک کنید.


کد مطلب: 2340

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/2340/نظرخواهی-درباره-دو-دستورالعمل-به-روز-نگهداري-مستمر-نقشه-هاي-شهري-تهیه-نقشه-اطلاعات-مکانی-پهپاد

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir