Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰
کد مطلب : ۲۳۴۴

هفتمین فراخوان عمومی انتخاب ۱۹ مدیر پایه، میانی و ۴۵کارشناس در سازمان نقشه‌برداری كشور/تمدید مهلت تا پایان خردادماه

سازمان نقشه‌برداری کشور در مسیر تحقق شایسته سالاری و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، برای هفتمین بار در طول دو سال گذشته اقدام به انتشار فراخوان دعوت به همکاری برای انتخاب مدیران و کارشناسان خود نموده است. در این فراخوان ۱۹ مدیر پایه و میانی و ۴۵ کارشناس انتخاب خواهند شد.
هفتمین فراخوان عمومی انتخاب ۱۹ مدیر پایه، میانی و ۴۵کارشناس در سازمان نقشه‌برداری كشور/تمدید مهلت تا پایان خردادماه
plusresetminus
 به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، این سازمان در شش فراخوان قبلی خود به ترتیب برای 6، 41، 29، 14، 14و 57 پست مدیریتی و کارشناسی اعلام نیاز کرده بود که در نتیجه آنها تا کنون 30 مدیر پایه، میانی و ارشد منصوب شده‌اند و انتخاب برخی از مدیران و تعدادی کارشناسان همچنان مراحل اداری را طی می‌کند.
 
سازمان نقشه‌برداری کشور در ادامه سیاست‌های خود مبنی بر ایجاد شفافیت در انتصابات، خارج شدن ازدایره بسته مدیریتی، ایجاد فرصت برای زنان و جوانان توانمند و همچنین بهره‌گیری از توانمندی‌های افراد متخصص، باتجربه و مستعد دیگر دستگاه‌­های اجرایی کشور، به منظور انتخاب شایسته‌ترین نیروها برای پست­­‌های مدیریتی و کارشناسی، در هفتمین اقدام خود، ازکلیه داوطلبان واجد شرایط برای قبول مسؤلیت درپست‌های مندرج در جدول پیوست دعوت به همکاری می‌‌نماید.
 
توضیحات لازم و راهنمای اقدام:
کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی(کار معین) سازمان نقشه‌برداری کشور و همچنین کارکنان رسمی قطعی، پیمانی و قراردادی کارمعین (صرفاً درچارچوب بخشنامه 533555 مورخ 1397/10/02 سازمان اداری و استخدامی کشور) سایر دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری مجاز به شرکت در فراخوان می‌باشند. تقاضای کارکنان قراردادی کارمعین سایر دستگاه‌ها صرفاً در ارتباط با پست‌های مدیریتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

درشرایط برابر کسب شایستگی‌های عمومی، اولویت انتخاب با نیروهای درون سازمانی، زنان و جوانان خواهد بود.
در صورت پذیرش نهایی، رفع هرگونه تعهد به سازمان مبدا و تطبیق مقررات مربوط به نقل و انتقال و مأموریت برعهده شخص درخواست ‌کننده پست می‌باشد(برای کارکنان سایر دستگاه‌های اجرایی).

برای تصدی پست‌های مدیریتی، افراد پذیرفته شده ملزم به ارائه گواهینامه شایستگی عمومی مدیران حرفه‌ای می‌باشند.(موضوع تصویب‌نامه شماره 579095 مورخ 95/4/01 شورای‌عالی اداری و بخشنامه 1657363 مورخ 96/11/4 سازمان اداری و استخدامی کشور)
در خصوص پست‌های مدیریتی شرایط عمومی انتخاب و انتصاب مدیران ملاک عمل خواهد بود.

برای پست‌های مدیریت میانی، ضروری است داوطلبان بند مربوط به ارائه برنامه پیشنهادی را در فرم مشخصات تکمیل نمایند.
ارائه درخواست و دعوت به مصاحبه، هیچ‌گونه تعهدی را برای سازمان نقشه‌برداری کشور درخصوص پذیرش متقاضی پست ایجاد نمی‌نماید.

امتیازدهی به درخواست‌های متقاضیان و همچنین نمرات ارزیابی و مصاحبه بر اساس فرم‌ها و فرآیندهای تعریف شده از سوی سازمان نقشه‌برداری کشور انجام می‌گیرد.

داوطلبان می‌توانند برای آگاهی از شرح وظایف پست‌ها، محل استقرار، شرایط عمومی و اختصاصی، از لینک‌های مربوط به هر پست استفاده نمایند.
کلیه افراد علاقمند به همکاری که شرایط مورد نظر برای تصدی پست‌های اعلام شده را دارا می‌باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 1399/3/22 نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام نمایند. (مهلت شرکت در این فراخوان تا پایان خردادماه تمدید شد.)
متقاضیانی که تمایل دارند در بیش از یک پست، ثبت نام کنند، می‌بایست برای هر پست، به صورت جداگانه فرایند ثبت نام را انجام دهند.

از آنجایی که از این پس شرکت در فراخوان‌های این سازمان به صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد، متقاضیانی که پس از ثبت نام، موفق به دریافت کد رهگیری نشدند، فرم ثبت نام را دانلود کرده و پس از تکمیل، آن را در قالب‌های PDF و Word به نشانی پست الکترونیک INFO@NCC.ORG.IR ارسال نمایید. قابل ذکر است به اطلاعات و سوابق ارائه شده در دیگر قالب‌ها و همچنین درخواست‌هایی که پس از تاریخ مذکور ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

هرگونه سفارش، توصیه و پیگیری از ناحیه سایر افراد برای هریک از داوطلبان، منجر به حذف شرکت‌کننده مورد نظر از فرایند بررسی خواهد شد.
 
تذکر1: کلیه افرادی که در فراخوان ششم این سازمان شرکت نموده و در نتایج اعلامی، در فهرست افراد واجد شرایط می‌باشند، در این دوره مجدداً شرایط آنها بررسی خواهد شد و نیازی به ثبت نام دوباره و ارسال مدارک نمی‌باشد. این افراد صرفاً در صورت تمایل به انتخاب پست‌های جدید می‌بایست مجددا ثبت نام نمایند.
تذکر 2: با توجه به ماهیت وظایف برخی از پست‌های اعلام شده در فراخوان، پذیرش مدرک تحصیلی ارائه شده در هر مرحله از فرآیند فراخوان، با توجه به سوابق ارائه شده داوطلب و نظر "کارگروه ارزیابی" خواهد بود.

برای دریافت جزئیات این فراخوان و ثبت نام الکترونیکی اینجا را کلیک کنید.
 
 
تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdce.e8wbjh8xe9bij.html
ncc.gov.ir/vdce.e8wbjh8xe9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1