کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تمدید فراخوان هفتمین انتخاب مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌‌برداری کشور تا پایان خردادماه

23 خرداد 1399 ساعت 19:50

زمان شرکت در "هفتمین فراخوان انتخاب مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌‌برداری کشور" تا پایان خردادماه تمدید شد. در این فراخوان 19 مدیر پایه و میانی و 45 کارشناس انتخاب خواهند شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، این سازمان در شش فراخوان قبلی خود به ترتیب برای 6، 41، 29، 14، 14و 57 پست مدیریتی و کارشناسی اعلام نیاز کرده بود که در نتیجه آنها تا کنون 30 مدیر پایه، میانی و ارشد منصوب شده‌اند و انتخاب برخی از مدیران و تعدادی کارشناسان همچنان مراحل اداری را طی می‌کند.
 
سازمان نقشه‌برداری کشور در ادامه سیاست‌های خود مبنی بر ایجاد شفافیت در انتصابات، خارج شدن ازدایره بسته مدیریتی، ایجاد فرصت برای زنان و جوانان توانمند و همچنین بهره‌گیری از توانمندی‌های افراد متخصص، باتجربه و مستعد دیگر دستگاه‌­های اجرایی کشور، به منظور انتخاب شایسته‌ترین نیروها برای پست­­‌های مدیریتی و کارشناسی، در هفتمین اقدام خود، ازکلیه داوطلبان واجد شرایط برای قبول مسؤلیت درپست‌های مندرج در جدول پیوست دعوت به همکاری می‌‌نماید.

برای دریافت جزئیات این فراخوان و فرم های ثبت نام الکترونیکی اینجا را کلیلم کنید.
 


کد مطلب: 2364

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/2364/تمدید-فراخوان-هفتمین-انتخاب-مدیران-کارشناسان-سازمان-نقشه-برداری-کشور-پایان-خردادماه

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir