کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

جلسه چهارساعته معاون توسعه مدیریت و مدیرکل امور اداری و منابع انسانی با همکاران/ نشست پاسخگویی به سوالات کارکنان در حوزه اداری و مالی

21 خرداد 1399 ساعت 14:25

تنظیم کننده : مریم صادقی

در پی تاکید رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور بر اجرای قانون در تمامی زمینه‌ها از جمله امور مالی و اداری، شفافیت‌سازی از تصمیمات سازمانی و نحوه اجرای قوانین و همچنین تکریم همکاران؛ معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل اداری و توسعه منابع انسانی؛ نشستی صمیمانه و چهارساعته با همکاران برگزار کرده و به تمامی دغدغه‌های آنان در امور اداری، مالی، قراردادی و ... پاسخ دادند.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این نشست که با حضور نوشین پسندیده؛ معاون توسعه مدیریت و منابع، مصطفی تبیانیان مدیرکل اداری و توسعه منابع انسانی و جمعی از پرسنل این سازمان صبح روز چهارشنبه 21 خردادماه برگزار شد؛ همکاران دغدغه‌هایشان در حوزه اداری و مالی به‌ویژه احکام جدید استخدامی، مرخصی، ماموریت‌ها، فوق‌العاده ویژه و .... را عنوان کردند.

اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی سازمان، پیش از برگزاری این نشست و همزمان با انتشار اطلاعیه برگزاری آن، از همکاران خواسته بود به منظور پاسخگویی بهینه به دغدغه‌هایشان، سوالات خود را به صورت مکتوب ارائه دهند. این سوالات دسته‌بندی و پاسخ‌های آنها گردآوری شده بود. تبیانیان مدیرکل اداری و توسعه منابع انسانی در بخش اول این نشست، این موارد را با همکاران در میان گذاشته و به تمامی سوالات مطرح شده، پاسخ داد.
 
در بخش دیگر این نشست و پس از ارائه توضیحات تکمیلی توسط مسئولین در خصوص بخشنامه شماره 696488 مورخ 98/11/30 که از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ و لازم الاجرا شده بود؛ درباره دستورالعمل اجرایی تعیین حقوق و مزایای کارمندان بالاخص نیروهای قراردادی کار معین، پرسش‌های متعددی از سوی کارکنان مطرح شد که مسئولین حاضر، به آنها پاسخ دادند.
 
همچنین بسیاری از ابهامات پیش آمده برای کارمندان با توضیحات پسندیده معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان برطرف شد.
 
در خاتمه این نشست مقرر شد در صورت وجود ابهام و موضوعات مجهول در خصوص شرایط تبدیل وضعیت کارکنان، پرسنل سازمان به صورت مکتوب سوالات خود را به اطلاع اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی رسانده و پاسخ آنها را دریافت کنند.

گفتنی است مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور نیز در پایان این نشست بر لزوم استمرار برگزاری چنین جلساتی در راستای شفاف‌سازی در اجرای قوانین در سازمان و تکریم کارکنان تأکید کرد و بر لزوم پاسخگویی مدیران به ابهامات همکاران در حوزه‌های مختلف اداری و مالی تأکید کرد.


کد مطلب: 2369

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/2369/جلسه-چهارساعته-معاون-توسعه-مدیریت-مدیرکل-امور-اداری-منابع-انسانی-همکاران-نشست-پاسخگویی-سوالات-کارکنان-حوزه-مالی

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir