plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب : ۲۴۱۵

اولین نشست اعضای شورای راهبری توسعه مدیریت در سال ۹۹/برگزاری پانزده دوره آموزشی برای کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور از زمان شیوع کرونا

نشست اعضای شورای راهبری توسعه مدیریت با حضور مهندس شفیعی رییس سازمان نقشه‌برداری کشور در حالی اولین جلسه خود را در سال جاری برگزار کرد که پیش از این هفت نشست دیگر را در سال ۹۸ برگزار کرده بود.
اولین نشست اعضای شورای راهبری توسعه مدیریت در سال ۹۹/برگزاری پانزده دوره آموزشی برای کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور از زمان شیوع کرونا
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این جلسه گزارشی از عملکرد واحد آموزش سازمان طی سال‌های 95 تا 98 ارائه شد که طی آن برنامه آموزش و تربیت مدیران آینده در سال‌های 97 تا 99 نیز مورد بررسی قرار گرفت.
 
ظرفیت‌سازی برای انتخاب و انتصاب مدیران حرفه‌ای و کارشناسان نیز طی سه سال اخیر که بر اساس هفت فراخوان پیشین صورت گرفته بود نیز به عنوان یکی از دستورات این جلسه مطرح شد.
 
خاطر نشان می‌شود اعضای این شورا درباره نحوه نیازسنجی آموزشی مشاغل اختصاصی سازمان نقشه‌برداری کشور گفت‌وگو کردند و بنا بر دستور ریاست سازمان، مقرر شد تا برای شناسایی دوره‌های آموزشی مورد نیاز در سازمان کارگروه تخصصی با حضور اعضای علمی  و اجرایی تشکیل شود.
 
میزان مشارکت کارکنان در دوره‌های آموزشی سال ۹۸ از دیگر عناوین مطروحه در این نشست بود. مجموع ساعت آموزشی سال گذشته ۳۶۵ ساعت و ۲۳۸۲۹ نفر-ساعت بود.
 
مشارکت کارکنان این سازمان در دوره‌های آموزشی الکترونیکی مرکز آموزش مدیریت دولتی از زمان شیوع ویروس کرونا مجموعاً تعداد 400 نفر بود که در 15 عنوان دوره آموزشی عمومی و مدیریتی الکترونیکی مرکز آموزش مدیریت دولتی تا کنون شرکت نموده و گواهینامههای اتخاذ شده در پرونده‌های آموزشی آنها نیز ثبت گردیده است.

گفتنی است با توجه به اقدامات صورت گرفته در خصوص اخذ گواهینامه نوع دوم مربوط به آزمون جامع 98/7/17، سازمان نقشه‌برداری کشور موفق شد در بین دستگاه‌های اجرائی بیشترین آمار مقطع کارشناسی ارشد را کسب کرده و در رتبه اول قرار بگیرد.
 
تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.f0x2yt0oka26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.f0x2yt0oka26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی