plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب : ۲۴۷۹

۱۲۴۰ نفر-روز ماموریت با بودجه بیش از ۱۰۰ میلیون تومانی برای عملیات میدانی تکمیل شبکه مبنایی کشور

عملیات میدانی تکمیل شبکه مبنایی کشور مطابق برنامه‌ریزی انجام شده از تیر ماه ۱۳۹۹ در استان اصفهان آغاز شده است که شامل احداث نقاط مبنایی در محل‌های از قبل طراحی شده، تعیین موقعیت دقیق نقاط و انجام عملیات ثقل سنجی است.
۱۲۴۰ نفر-روز ماموریت با بودجه بیش از ۱۰۰ میلیون تومانی برای عملیات میدانی تکمیل شبکه مبنایی کشور
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، برای انجام و تکمیل شبکه مبنایی در سال جاری، ۱۲۴۰ نفر-روز ماموریت و يك ميليارد و صد و بيست ميليون ريال تنخواه علاوه بر هزینه‌های جاري پرسنلي درنظر گرفته شده است.

به گفته دکتر عبدالرضا سعادت مدیرکل ژئودزی و نقشه‌برداری زمینی سازمان نقشه‌برداری کشور، این عملیات بخشی از طرح جامع توسعه و به روز نگهداری شبکه‌های مبنایی کشور بوده که تکمیل آن باعث تدقیق چارچوب مرجع ارتفاعی و ثقلی کشور خواهد شد.

هشدارهای پزشکی، پیش‌نیاز ماموریت‎های سازمان
گفتنی است، همکاران اداره کل ژئودزی و نقشه برداری زمینی پیش از اعزام به این ماموریت‌ها روز 17 تیرماه جلسه‌ای با دکتر ایرانی پزشک سازمان جلسه داشتند؛ وی در این جلسه موازین بهداشتی حین ماموریت در دوران شیوع ویروس کرونا را متذکر شد. از جمله لزوم استفاده از ماسک و فاصله گذاری فیزیکی حدود 5/1 متر، پرهیز از حضور در فضاهای کوچک و بسته، ایجاد منافذ باز در چادر، استفاده از دستکش در حین کار با وسایل مشترک و...

تمام افراد قبل از اعزام به ماموریت آزمایش‌های اولیه تشخیص و غربالگری را انجام داده و معاینه پزشکی شدند.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.50x2yt0ona26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.50x2yt0ona26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی