plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۲۴۹۷
با صدور اطلاعیه‌ای انجام شد؛

اعلام نتیجه هفتمین فراخوان انتخاب تعدادی از مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌برداری کشور

اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و همکاری‌های بین‌الملل سازمان نقشه‌برداری کشور با صدور اطلاعیه‌ای نتایج بررسی‌های کارگروه ارزیابی شرکت‌کنندگان درهفتمین فراخوان انتخاب متصدیان تعدادی از سمت‌های مدیریتی و کارشناسی این سازمان را اعلام کرد.
اعلام نتیجه هفتمین فراخوان انتخاب تعدادی از مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌برداری کشور
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در هفتمین فراخوان انتخاب مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌برداری کشور، برای انتصاب 54 سمت مدیریتی و کارشناسی از داوطلبان حائز شرایط دعوت به همکاری شده بود. در این فراخوان 99 نفر داوطلب شده بودند که 61 نفر آنها از کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور و 38 نفر نیز خارج از این سازمان بودند.

کارگروه ارزیابی داوطلبان شرکت‌کننده در این فراخوان در مورد 21 پست به نتیجه نهایی رسید و 30 پست دیگر به تکرار فراخوان انجامید. پست «رئیس اداره نقشه‌های موضوعی و موردی» در دست بررسی قرار دارد و در مورد 2 پست «رئیس اداره روابط عمومی و نظارت بر انتشارات» و «رئیس گروه برنامه‌ریزی وهماهنگی امور دستگاه‌ها» نیز این کارگروه به جمع بندی نهایی نرسید. این بدان معنی است که کارگروه درباره 33 پست کارشناسی و مدیریتی "در این مقطع زمانی" به تصمیم نهایی نرسیده و ممکن است تا پیش از فراخوان بعدی، از میان گزینه‌های دارای شرایط احراز، انتخاب صورت گیرد؛ در غیر اینصورت در فراخوان بعدی این موارد تکرار خواهند شد. لذا متقاضیانی که در این فراخوان دارای شرایط احراز اولیه بودند برای تعیین تکلیف سمت‌های مذکور نیاز به شرکت مجدد در فراخوان آتی را ندارند و شرایط آنها مجددا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است کلیه پذیرفته شدگان نهایی در صورت شمول، ملزم به ارائه گواهینامه شایستگی عمومی مدیران موضوع بخشنامه شماره 1657363 مورخ 96/11/4 در سطح مربوطه می‌باشند.

برای مشاهده نتیجه هفتمین فراخوان انتخاب مدیران و رؤسای ادارات اینجا و انتخاب کارشناسان اینجا راکلیک کنید.
 
 
 
 
 
تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.n0x2yt0o5a26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.n0x2yt0o5a26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی