plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۸
کد مطلب : ۲۵۷۱
در نشست مشترک مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی با اعضای هیئت علمی آموزشکده سازمان نقشه‌برداری کشور مطرح شد:

تأسیس مرکز تحقیقات و پژوهش نقشه‌برداری/تلاش مضاعف در ارتقای کیفیت علمی دانش نقشه‌برداری

اعضای هیئت علمی آموزشکده سازمان نقشه‌برداری کشور طی نشست مشترکی با مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس سازمان، درباره موضوعات متعدد این واحد علمی در سازمان از جمله پیشنهاد تأسیس مرکز تحقیقات و پژوهش نقشه‌برداری،جزئیات و سرانجام تفاهم‌نامه الحاق آموزشکده نقشه‌برداری با دانشگاه شهید بهشتی، گفتگو کردند.
تأسیس مرکز تحقیقات و پژوهش نقشه‌برداری/تلاش مضاعف در ارتقای کیفیت علمی دانش نقشه‌برداری
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، صبح روز یکشنبه 26 مرداد، اعضای هیئت علمی آموزشکده سازمان نقشه‌برداری کشور دکتر غلامرضافلاحی رئیس آموزشکده نقشه‌برداری، دکتر علیرضا قراگوزلو و دکتر یحیی جمور و چند تن از مسئولین آموزشکده درباره جزئیات الحاق آموزشکده نقشه‌برداری به دانشگاه شهید بهشتی بحث و تبادل نظر کردند.

در این جلسه به پیش‌نویس تفاهم‌نامه‌ای که شهریورماه سال جاری برای انعقاد فی مابین این دو مجموعه تنظیم شده بود اشاره شد. این تفاهم‌نامه بر اساس مصوبه شورای عالی اداری به شماره 1682488 مورخ 96/11/17 مبنی بر تعیین تکلیف موسسات آموزشی و پژوهشی دستگاه‌‌های دولتی و نیز مذاکرات و تصمیمات روسای دانشگاه‌های شهیدبهشتی و آموزشکده نقشه‌برداری و مدیریت این سازمان تدوین شده و هدف از انعقاد آن، انتقال آموزشکده نقشه‌برداری به دانشگاه شهید بهشتی است.طبق این تفاهم‌نامه هشت نفر اعضای هیئت علمی آموزشکده جذب دانشگاه شهید بهشتی شده ولی  امکان جذب اعضای غیر هیئت علمی به دانشگاه شهید بهشتی وجود ندارد .

شایان ذکر است ساختمان آموزشگده و تجهیزات فنی آن، از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

بنا بر گزارشات ارائه شده از سوی رئیس آموزشکده، از آنجا که این ساختمان بخشی از اموال لاینفک سازمان نقشه‌برداری کشور به شمار می‌آید؛ امکان انتقال آن به دانشگاه شهید بهشتی وجود ندارد.
 
 ولیکن نظر به اینکه تجهیزات فنی مورد استفاده در آموزشکده نقشه‌برداری از اموال این دانشکده محسوب می‌شوند پیش از این با انتقال آنها موافقت شده است.
 
در بخش دیگری از این جلسه، فعالیت‌های جاری و مشکلات موجود توضیح داده‌شد و مقرر گردید طی جلسات آتی با ارائه جزئیات گزارشات تکمیلی، موارد مربوطه  بیشتر و جزئی تر بررسی شود. 
 
در خاتمه جلسه و پس از اینکه توضیحات لازم با محوریت تفاهم نامه الحاق آموزشکده به سمع و نظر مهندس جعفرزاده ایمن آبادی رسید؛ وی ضمن اظهار تأسف از تفکیک آموزشکده از سازمان نقشه‌برداری کشور با پیشنهاد تأسیس "مرکز تحقیقات نقشه‌برداری" موافقت نموده و وعده داد تا در ارتقای کیفیت علمی این رشته از هیچ تلاش و کمکی دریغ نکند.
 
 
 
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcg.u9xrak9nqpr4a.html
ncc.gov.ir/vdcg.u9xrak9nqpr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی