plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۶
کد مطلب : ۲۶۷۰
مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی به مناسبت گرامیداشت روز تعاون:

تعاونی‌ها بازوی توانمند دولت در توزیع عادلانه ثروت هستند

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در نشستی با اعضای هیئت مدیره تعاونی مصرف سازمان نقشه برداری کشور که به مناسبت گرامیداشت هفته "تعاون" برگزار شد، گفت:« تعاونی بازوی توانمند دولت در توزیع عادلانه ثروت است.»
تعاونی‌ها بازوی توانمند دولت در توزیع عادلانه ثروت هستند
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه­‌برداری کشور، به منظور گرامی‌داشت هفته تعاون در نشستی با حضور مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی و اعضای هیئت مدیره تعاونی مصرف کارکنان سازمان نقشه برداری با هدف بهبود و توسعه فعالیتهای این حوزه برگزار شد و گزارشی از وضعیت تعاونی و مشکلات آن مطرح گردید.
 
رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور با تأکید بر" اهمیت و فلسفه تعاون"  بیان کرد: «فلسفه تعاون توزیع عادلانه ثروت در بین مردم است، ثروت باید از طریق تعاونی در اختیار مردم قرار بگیرد.اگر قانون اساسی درست اجرا شود و جایگاه تعاون به درستی شناخته گردد بسیاری از مشکلات کشور قابل حل است. دولت می‌تواند این حوزه را به سمت خصوصی سازی هدایت کند گرچه بخشی از چالشهای موجود در واگذاری و خصوصی سازی تعاونی ها، ناشی از نادیده گرفتن اصل تعاون است.»
 
این مقام مسئول با اشاره به نقش تعاونی مصرف در ارتقا سطح رفاهی کارمندان گفت:«اراده ما کمک و تقویت شماست سعی داریم از این طریق کارمندان خود را حمایت کنیم. در مشکلات همراهتان هستیم و از امکاناتی که داریم برای رفع مشکلات استفاده خواهیم کرد. چرا که تقویت تعاونی منجر به تقویت سازمان و کارمندان می شود.»
 
رئیس سازمان نقشه­‌برداری کشور تصریح کرد:«تعاونی بازوی اجرایی این سازمان است. هرچه همکاری بدنه سازمان با تعاونی بهتر و قوی‌تر باشد می‌توانیم خدمات بیشتری به سازمان و کارمندان  ارائه دهیم. امیدوار هستیم تا ضمن ارتقای مجدد جایگاه تعاونی با همکاری این بخش  از کارمندان به صورت نقدی و غیر نقدی حمایت شود.»
https://www.ncc.gov.ir/vdcg.u9xrak93zpr4a.html
ncc.gov.ir/vdcg.u9xrak93zpr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی