کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در دومین نشست کمیته تخصصی ساختار و فناوری‌های مدیریتی بررسی شد:

شرح خدمات، مشخصات مجری و شیوه ‌واگذاری فعالیت‌ها در راستای وظایف کمیته

19 آبان 1399 ساعت 18:47

در دومین نشست کمیته تخصصی ساختار و فناوری‌های مدیریتی؛ شرح خدمات، مشخصات مجری و شیوه ‌واگذاری فعالیت‌ها در راستای وظایف این کمیته از سوی اعضای این کمیته بررسی شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در دومین نشست اعضای کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریتی که صبح روز دوشنبه نوزدهم آبان ماه برگزار شد؛ به اهمیت این کمیته که یکی از کمیته‌های زیر مجموعه شورای راهبری توسعه مدیریت است، پرداخته شد و 16 وظیفه آن که از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ابلاغ شده، تشریح گردید.
 
در بخش دیگری از این جلسه اعضای کمیته بر ضرورت انجام وظایف؛ منطبق بر بخشنامه‌های ابلاغی و برنامه‌ریزی دقیق تأکید داشتند و درباره تفکیک فعالیت‌های قابل واگذاری و روش‌های متفاوت آن و همچنین دسته‌بندی مشارکت‌ها گفتگو و تبادل نظر نمودند.
 
یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده دراین نشست در خصوص تهیه و تدوین دستورالعمل انتصاب رئیس‌های گروه نقشه و اطلاعات مکانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها بود که در این خصوص درباره ایجاد و تشکیل "اداره امور استان‌ها" به عنوان یکی از ادارات زیر مجموعه حوزه ریاست گفتگو و بررسی‌های لازم صورت گرفت.
 
موضوع تشکیل دو کمیته "نظام پیشنهادات" و "بهره‌وری" بعنوان دو بخش زیرمجموعه کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریتی نیز مطرح و قرار شد پس از بررسی های لازم برای تصویب آن تصمیم‌گیری شود.
 
در پایان این نشست مقرر شد تا  دبیر کمیته تخصصی ساختار و فناوری‌های مدیریتی در خصوص جدول احصا شده فعالیت‌های حاکمیتی/غیر حاکمیتی و وضعیت برون سپاری آن‌ها از مدیریت‌ها سازمان کسب نظر نماید.

همچنین مصوب گردید تا شرح خدمات و مشخصات مجری آن نیز از سوی این کمیته و  در راستای مهمترین وظایف آن تهیه شود.

احصای بخشنامه‌ها و قوانین مرتبط با وضعیت کمیته که شامل برخی از وظایف مهم کمیته(وظایف شماره  3و4و6و7 ) نیز از دیگر  مصوبات دومین نشست تخصصی کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریتی بود.

گفتنی است قرار شد در جلسه آتی این کمیته نظام نامه پیشنهادات بررسی و جهت تصویب در شورای راهبری توسعه مدیریت ارائه گردد.
 


 
 


 


کد مطلب: 2951

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/2951/شرح-خدمات-مشخصات-مجری-شیوه-واگذاری-فعالیت-ها-راستای-وظایف-کمیته

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir