plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۳
کد مطلب : ۲۹۹۲

در نشست اعضای اصلی کمیته سرمایه انسانی مطرح شد:

صیانت ازقواعد و قوانین اداری در چارچوب آئین‌نامه‌ای ابلاغی دولت؛ مسئولیت مهم کمیته سرمایه انسانی
در نشست اعضای اصلی کمیته سرمایه انسانی موضوع صیانت از قواعد و قوانین اداری در چارچوب آئین‌نامه‌ای ابلاغی دولت؛ بعنوان مسئولیت مهم کمیته سرمایه انسانی مطرح شد و مورد تأکید اعضا قرار گرفت.
در نشست اعضای اصلی کمیته سرمایه انسانی مطرح شد:
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور ، اعضای اصلی کمیته سرمایه انسانی و دبیر کمیته های تخصصی سازمان در نشستی که بدلیل موضوعیت ماده 70 با حضورتعدادی از معاونین و مدیران مستقل سازمان همراه بود به بررسی مشکلات جاری کارکنان و مسایل مطرح در حوزه مشاغل تخصصی و شرایط احراز آن در سازمان پرداختند .

در این نشست  پیشنهادات قابل طرح به اداره امور استخدامی جهت رفع مشکلات فعلی و نیازهای آتی مشاغل سازمانی به بحث و بررسی گذاشته شد.

همچنین با طرح موضوعات پیش رو در حوزه توسعه سرمایه انسانی به این نکته اشاره شد که صیانت از قاعده‌ی کلی و قوانین جز مسئولیت های اصلی اعضا کمیته است و دغدغه‌ی این کمیته باید رعایت قوانین و رفع مشکلات جاری در چارچوب آن و همزمان توجه به نیازهای آتی سازمان در تامین نیروهای متخصص و توجه به مشاغل تخصصی مرتبط و مورد نیاز در حوزه های مختلف آن و تعریف درست شرایط احراز آنها برای پیشگیری از مشکلات محتمل در آینده برای سازمان باشد.

این نشست با در نظرگرفتن موضوع ماده 70 قانون خدمات کشوری ،موضوع  مشاغل تخصصی و شرایط احرازی را که بدلیل نیازهای سازمان در گذشته مصوب گردیده بود و در شرایط فعلی برای تعدادی از کارکنان سازمان با سنوات بالا موجب مشکل گردیده است به بحث و بررسی گذاشت .
در پایان کمیته برآن گردید تا در نشست بعدی جهت بررسی بیشتر موضوع از مدعوین دیگری از سایر حوزه های تخصصی و غیر تخصصی نیز دعوت بعمل آید.
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.n0x2yt0nxa26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.n0x2yt0nxa26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی