Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب : ۳۱۶۹
از سوی سازمان نقشه‌برداری کشور تشریح شد:

اینفوگرافیک/ عملکرد صد روزه فعالیت های سازمان نقشه‌برداری کشور از آغاز ریاست دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی

سازمان نقشه‌برداری کشور در گزارشی عملکرد فعالیت های خود اعم از فنی و غیرفنی را طی صد روز دوران ریاست دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی تشریح نمود.
اینفوگرافیک/ عملکرد صد روزه فعالیت های سازمان نقشه‌برداری کشور از آغاز ریاست دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، ۱۹ مرداد ماه سال جاری دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با حکم دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان رییس سازمان نقشه برداری کشور منصوب شد.


این مجموعه از زمان آغاز مسئولیت وی در این سازمان شاهد جریانات، تلاش ها و تصمیماتی بوده که در حوزه نقشه برداری کشور بسیار تأثیرگذار و در راستای معرفی جایگاه سازمان آنگونه که شایسته می باشد، به مأموریت و وظایف ذاتی خود عمل نموده است.


از بررسی های تحلیلی در حوزه های مختلف فنی تا گفتگوهای چهره به چهره چندساعته و چندباره با تک تک مسئولین و کارشناسان همه بخشها گرفته تا نشستهای کاربردی با مسئولین عالی رتبه کشوری برای معرفی نقش و جایگاه تخصصی این مجموعه و زمینه سازی و انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک در راستای تبادل اطلاعات و موارد بسیار دیگر از جمله عملکرد سازمان نقشه برداری کشور در دوران ریاست جدید می باشد.

همه این اندک موارد مذکور تنها گوشه ای از تکاپو و تلاش های شبانه روزی ریاست و متخصصان سازمان نقشه برداری کشور در راستای رشد روحیه تعامل و‌همکاری بین کارکنان در جهت اهداف و  وظایف حاکمیتی بود که منجر به دمیدن روح تازه ای در جان و تن سازمان نقشه برداری کشور و ایجاد روحیه و انگیزه و شادابی و مخصوصا پویایی در گوشه و کنار این سازمان شد.

به گفته دکتر جعفرزاده ایمن آبادی؛ ظرفیت و پتانسیل بزرگ در این سازمان  نیروهای صادق، پرتلاش، صدیق، مخلص، باسواد، تحصیل کرده، مومن، دارای روحیه بالای وفاداری و قدرشناسی و جوانمردی می باشد که باعث می شود سازمان نقشه برداری کشور همچنان پرتلاش و پرتوان و دلسوزانه و صبورانه بی وقفه در مسیر تحقق اهداف ملی و وظایف حاکمیتی خود گام های استوار و ماندگار بردارد.

بر این اساس و با تعاملات صورت گرفته بین معاونتها و مدیریت های سازمان نقشه برداری کشور  عملکرد صد روزه مفصلی تهیه و‌تدوین شد که خبر از پیشرفتهای بسیاری در حوزه فنی می دهد. بخشی از پروژ ه‌ها و اقدامات صورت گرفته پس از مدتها رکود اجرایی شدند و اقدامات تازه ای نیز با رهنمودها و‌حمایتهای رییس سازمان نقشه برداری کشور کلید خورد.

گزارش صد روزه عملکرد سازمان نقشه برداری کشور را  به صورت خلاصه و در قالب اینفوگرافیک بخوانید:

1. اینفوگرافیک کلی سازمان
2. اینفوگرافیک/  معاونت فنی و تولید اطلاعات مکانی
3.اینفوگرافیک/  معاونت فناوری و ارائه اطلاعات مکانی4.اینفوگرافیک/  معاونت توسعه مدیریت و منابع
5. اینفوگرافیک/  اداره کل نظارت، کنترل فنی و استاندارد
6. اینفوگرافیک/ حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل
7. اینفوگرافیک/ مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی


8. اینفوگرافیک/ مدیریت اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی

9. اینفوگرافیک/ دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات

 
 
https://www.ncc.gov.ir/vdca.inek49n6o5k14.html
ncc.gov.ir/vdca.inek49n6o5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1