Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷
کد مطلب : ۳۲۸۰

فراخوان استفاده خدمات امور بیمه‌ای

سازمان نقشه برداری کشور در نظر دارد به منظور استفاده از خدمات امور بیمه ای در قالب تفاهم نامه همکاری از واجدین شرایط دعوت به همکاری نماید.
فراخوان استفاده خدمات امور بیمه‌ای
plusresetminus
سازمان نقشه برداری کشور در نظر دارد:
در راستای اجرای آئین نامه شماره 92 مورخ 1394/12/17 بیمه مرکزی به منظور استفاده از خدمات مشاوره بیمه‌ای، امور بیمه ای خود را در زمینه‌های بیمه هواپیما، کشتی، خودرو، ابنیه و ساختمان، تجهیزات فنی و بیمه درمان گروهی  پرسنل و همچنین نظارت بر حسن اجرای مفاد قرارداد منعقده با بیمه‌گر که از طریق مناقصه عمومی در بستر سامانه ستاد(سامانه تدارکات الکترونیکی دولت) انتخاب می‌گردد را به کارگزاران بیمه‌ای صلاحیت‌دار که توسط مراجع ذیصلاح تأئید شده‌اند و دارای مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند در قالب تفاهم نامه همکاری واگذار نماید.
لذا کلیه کارگزاران بیمه‌ای حقوقی و حقیقی واجد صلاحیت می‌توانند مدارک درخواستی بشرح ذیل را توسط نماینده خود از تاریخ 99/9/26 لغایت پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 99/10/2 به آدرس این سازمان واقع در تهران، میدان آزادی، بلوار معراج، سازمان نقشه برداری کشور به اداره کل توسعه منابع انسانی و تحول اداری تحویل نمایند. این سازمان پس از بررسی‌های لازم از میان کارگزاری های بیمه ای که در مدت مزبور مدارک خود را ارائه داده اند یک کارگزار را به تشخیص خود انتخاب نموده و مراتب را به ایشان کتباً اعلام می‌نماید. بدیهی است این آگهی و ارائه مدارک هیچ حقی را برای متقاضیان ایجاد ننموده و این شرکت در پذیرش یا رد درخواست‌ها اختیار تام دارد.

شرایط و مدارک درخواستی:
تصویر اساسنامه.
تصویر پروانه فعالیت معتبر از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران(وضعیت اشتغال فعال باشد).
تصویر روزنامه رسمی(آخرین آگهی تغییرات).
ارائه آخرین صورتهای مالی حسابرسی شده.
تصویر گواهی ثبت نام مودیان مالیاتی.
داشتن سابقه حداقل 2 فقره تفاهم‌نامه با دستگاههای دولتی(ارائه مستندات).
داشتن حداقل 5 سال سابقه فعالیت مفید در زمینه کارگزار بیمه.
دفتر فعالیت کارگزاری می‌بایست در شهر تهران باشد.
ارائه رضایت نامه عملکرد از سوی دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی در خصوص تفاهم نامه یا قرارداد های جاری و یا به اتمام رسیده ( در صورت داشتن).
https://www.ncc.gov.ir/vdce.v8xbjh8w79bij.html
ncc.gov.ir/vdce.v8xbjh8w79bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی