plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۳۵۵۶
دوره‌های آموزشی برای نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها

برگزاری جلسه وبینار آموزشی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانهای ساحلی شمال و جنوب کشور توسط مدیریت آبنگاری و امور جزر و مدی به انجام رسید.

مرحله اول آموزش اهمیت پایش تراز دریا و شیوه های جمع آوری و انتقال داده ها به انجام رسید. این آموزشها با برگزاری جلسه وبینار توسط همکاران مدیریت آبنگاری و با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی استانهای ساحلی شمالی و جنوبی کشور و با هدف آشنایی نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان‌ها با شبکه پایش تراز آب دریا و نگهداری از ایستگاههای تراز سنجی و جزرو مدی به انجام رسید .
برگزاری جلسه وبینار آموزشی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانهای ساحلی شمال و جنوب کشور توسط مدیریت آبنگاری و امور جزر و مدی به انجام رسید.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور به نقل از مدیریت آبنگاری و امور جزرومدی مرحله اول آموزش اهمیت پایش تراز دریا و شیوه های جمع آوری و انتقال داده ها به انجام رسید. این آموزشها با برگزاری جلسه وبینار توسط همکاران مدیریت آبنگاری و با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی استانهای ساحلی شمالی و  جنوبی کشور به انجام رسید .

لازم به ذکر است که این آموزشها در راستای همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانها با سازمان نقشه برداری کشور و با هدف  آشنایی نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان‌ها با شبکه پایش تراز آب دریا و نگهداری از ایستگاههای تراز سنجی و جزرو مدی در سواحل استانهای شمال و جنوب کشور در دو روز برگزار گردید.

در این دوره آموزشی آقای دکتر سلطان پور مدیر آبنگاری و امور جزرومدی در مورد اطلاعات پایه در مورد جزرومد و آقای رهی فروغی رئیس اداره امور جزرومدی و جریان سنجی در مورد انواع دستگاههای جزرومدسنجی و طریقه حفظ و نگهداری از آنها، مباحثی را به نمایندگانی از استانهای گلستان، گیلان و مازندران، همچنین استانهای جنوبی کشور شامل سیستان وبلوچستان ، هرمزگان، بوشهر و خوزستان آموزش دادند. 
نگارنده : فائزه سلامی
https://www.ncc.gov.ir/vdca.mnek49nmi5k14.html
ncc.gov.ir/vdca.mnek49nmi5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی