Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب : ۳۸۱۰
با مشارکت حداکثری همه بخش‌های سازمان نقشه‌برداری کشور انجام می‌شود:

حضور فعال سازمان نقشه برداری کشور در سومین دوره جایزه دولت الکترونیکی در راستای اجرای برنامه جامع اصلاح نظام اداری؛ با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و در جهت توسعه خدمات الکترونیکی

با مشارکت حداکثری همه بخش‌های سازمان نقشه‌برداری کشور، این دستگاه در سومین دوره جایزه دولت الکترونیکی و در راستای اجرای برنامه جامع اصلاح نظام اداری؛ با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و در جهت توسعه خدمات الکترونیکی حضور فعال دارد.
حضور  فعال سازمان نقشه برداری کشور در سومین دوره جایزه دولت الکترونیکی در  راستای اجرای برنامه جامع اصلاح نظام اداری؛ با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و در جهت توسعه خدمات الکترونیکی
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور به نقل از دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات، بر اساس دستورالعمل جایزه دولت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران به شماره ۵۴۹۸۷۵ مورخ ١٩ خرداد ١٣٩٥ مصوب کمیسیون توسعه دولت الکترونیک، سومین دوره جایزه دولت الکترونیک از اسفند ماه سال گذشته با رویکردی جدید و متفاوت، با تولی گری امور توسعه دولت الکترونیک سازمان اداری و استخدامی کشور توسط دانشگاه تهران آغاز شده و در حال انجام است. طبق دستورالعمل مذکور، این جایزه در پنج معیار "چشم انداز و سیاست"، "تعهد سازمانی"، "فرآیندها و رویه ها"، "فناوری" و "نتایج" با مجموع 1000 امتیاز تعریف شده است. ماموریت جایزه دولت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران، ارزیابی میزان توسعه دولت الکترونیکی در دستگاه‌های اجرایی بر اساس برنامه جامع اصلاح نظام اداری و ایجاد انگیزه در دستگاه‌های اجرایی برای تحول کیفی در ارایه خدمات عمومی با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات در جهت توسعه خدمات الکترونیکی است.

این جایزه به دستگاه‌های اجرایی ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری که به دنبال ارایه بهترین تجارب در زمینه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه الکترونیکی و ارایه خدمات بهتر به ذی‌نفعان خود هستند اعطا می‌شود. براساس این دستورالعمل تمامی دستگاه‌های اجرایی ملزم به شرکت در بخش تکلیفی جایزه دولت الکترونیکی هستند. به دستور دکتر جعفرزاده ایمن آبادی رییس سازمان نقشه برداری کشور، مراحل تکمیل اظهارنامه این جایزه، با مشارکت حداکثری تمامی مدیریت های سازمان و با راهبری معاونت فناوری وارائه اطلاعات مکانی در حال انجام می باشد.

 از جمله تغییرات مهم در دوره سوم جایزه این است که کلیه فرایند ارزیابی به صورت الکترونیکی توسط سامانه نرم افزاری سیمرغ انجام می شود و هیچ نوع اظهارنامه کاغذی در بین نخواهد بود و دستگاه های اجرایی، اظهارنامه و مستندات پشتیبان را بارگذاری می کنند و ارزیابان نیز مدارک و مستندات را به صورت آنلاین بررسی می کنند.
ویراستار : مریم صادقی
نگارنده : مناسادات موسوی
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.f0s2yt0jza26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.f0s2yt0jza26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی