plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷
کد مطلب : ۳۹۷۳

فراخوان انتخاب مشاور به منظور تصویر برداری هوایی به کمک پهپاد و تولید نقشه ۱:۲۰۰۰ از شهر طالقان

با توجه به وظیفه حاکمیتی سازمان نقشه برداری کشور در تولید داده های مکان مبنا و تصاویر هوایی از سطح کشور، این سازمان در نظر دارد تا برای مناطق محدود از تکنولوژی پهپاد فتوگرامتری استفاده نماید.
فراخوان انتخاب مشاور به منظور تصویر برداری هوایی به کمک پهپاد و تولید نقشه ۱:۲۰۰۰ از شهر طالقان
plusresetminus

فراخوان انتخاب مشاور به منظور تصویر برداری هوایی به کمک پهپاد و تولید نقشه 1:2000 از شهر طالقان

 
با توجه به وظیفه حاکمیتی سازمان نقشه برداری کشور در تولید داده های مکان مبنا و تصاویر هوایی از سطح کشور، این سازمان در نظر دارد تا برای مناطق محدود از تکنولوژی پهپاد فتوگرامتری استفاده نماید. بر همین اساس پروژه "تولید نقشه 1:2000 برداری سه بعدی از شهر طالقان به مساحت 800 هکتار با استفاده از تصویربرداری به کمک پهپاد فتوگرامتری" به مساحت 800  هکتار از طریق فراخوان عمومی در سامانه ستاد به شماره نیاز 1100003162000049 همراه با شرح خدمات فنی بارگذاری شده است (در بخش خرید جزئی و متوسط سامانه ستاد https://setadiran.ir  ).
 
 

شکل (1): منطقه مورد نظر به منظور تصویربرداری هوایی به کمک پهپاد

از شرکت های نقشه برداری (گرایش فتوگرامتری) دارای تجربه کاری در زمینه فتوگرامتری با پهپاد دعوت می گردد تا در فراخوان فوق شرکت نماید. هدف از پروژه فوق تصویربرداری هوایی با استفاده از پهپاد فتوگرامتری با GRD  حداکثر 10 سانتیمتر، همراه با انجام فرایند عملیات میدانی (تعیین موقعیت و ترازیابی)، مثلث بندی، تولید مدل ارتفاعی رقومی، مدل ارتفاعی سطح، تولید اورتوفتو و نقشه 1:2000 با منحنی تراز 1 متری می باشد.
در صورت هر گونه سوال فنی می توانید با اداره کل نقشه برداری هوایی، فضایی و نقشه های مبنایی سازمان نقشه برداری کشور تماس حاصل فرمایید، ضمنا متخصصین سازمان نقشه برداری کشور در روز چهارشنبه مورخ 5 خردادماه 1400 از ساعت 12 تا 13 به صورت حضوری پاسخگوی سوالات خواهند بود.

 
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.50s2yt0nsa26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.50s2yt0nsa26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی