Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۲
کد مطلب : ۴۶۳۵
اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی از شرکت در سومین وبینار نقشه و اطلاعات مکانی استان تهران خبر داد:

سومین جلسه گروه‌کاری نقشه و اطلاعات‌مکانی استان تهران

سومین نشست تخصصی گروه‌کاری نقشه و اطلاعات مکانی استان تهران، با حضور نماینده اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی، بصورت وبیناری و با رویکرد بررسی و تحلیل فرم‌های مدل داده دستگاه‌های استان تهران و پاسخگوئی به ابهامات مطروحه برگزار گردید.
سومین جلسه گروه‌کاری نقشه و اطلاعات‌مکانی استان تهران
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، سومین نشست تخصصی گروه‌کاری نقشه و اطلاعات مکانی استان تهران، با حضور نماینده اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی، بصورت وبیناری و با رویکرد بررسی و تحلیل فرم‌های مدل داده دستگاه‌های استان تهران و پاسخگوئی به ابهامات مطروحه برگزار گردید.   

در ابتدای جلسه، آقای دکتر شفیعی، ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، ضمن خوش‌آمدگویی به نمایندگان دستگاه‌ها، ابراز امیدواری کردند که تکالیف و تقسیم کار استانی تعریف‌شده برای دستگاه‌های مختلف در چارچوب گروه‌کاری نقشه و اطلاعات مکانی انجام پذیرد. ایشان متذکر شدند که علی‌رغم اهمیت ویژه SDI استانی، مباحث برگزاری جلسات گروه‌کاری محدود به این امر نیست. ایشان یکی از مهم‌ترین اقدامات را هماهنگی در تولیدات نقشه و اطلاعات مکانی دانستند که از موازی‌کاری جلوگیری به عمل می‌آورد و دستگاه‌ها می‌توانند نیازمندی‌های خود را در این گروه مطرح نمایند تا نیازهای مشابه شناسایی شود و در مورد تولیدات نقشه به عنوان یک بسته استانی تصمیم‌گیری شود.

سپس آقای مهندس غیبی رییس گروه نقشه و اطلاعات مکانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران به ارائه گزارش در خصوص ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها در زمینه پیاده‌سازی SDI استانی با توجه فعالیت‌های انجام شده آن‌ها پرداختند. از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به سرعت پاسخگویی، تکمیل فرم‌های پرسشنامه، ایجاد ماشین مجازی، ایجاد و ارائه سرویس‌های مکانی اشاره نمود.

همچنین مقرر شد گزارش ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها طی نامه‌ای به استاندار محترم ارسال گردد و بصورت فصلی این ارزیابی تکرار شود تا دستگاه‌ها فرصت ارتقا جایگاه خود را داشته باشند. در این مسیر، گروه نقشه و اطلاعات مکانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز آمادگی خود جهت کمک به سایر دستگاه‌ها را اعلام می‌نماید.

در پایان آقای مهندس رفیعی،نماینده سازمان نقشه برداری کشور، پاسخگوی سوالات مطرح شده از سوی نمایندگان دستگاه‌های مختلف استان تهران بودند. 
 
نگارنده : نیره اسمعیلی تکلیمی
https://www.ncc.gov.ir/vdcj.texfuqemisfzu.html
ncc.gov.ir/vdcj.texfuqemisfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1