کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی از برگزاری جلسه پنجم آموزش‌های استانی خبر داد:

برگزاری پنجمین جلسه آموزش استانی، با محوریت ساخت‌سرویس‌های مکانی و سرویس‌های فراداده

27 شهريور 1400 ساعت 7:15

نگارنده : نیره اسمعیلی تکلیمی

با همکاری و مشارکت امورمناطق سازمان نقشه‌برداری کشور و در راستای ارتقای سطح علمی گروه‌های نقشه و اطلاعات مکانی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها، در روز دوشنبه 1400/06/22، جلسه پنجم آموزش نرم‌افزارهای ساخت سرویس داده و فراداده برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، با همکاری و مشارکت امورمناطق سازمان نقشه‌برداری کشور و در راستای ارتقای سطح علمی گروه‌های نقشه و اطلاعات مکانی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها، در روز دوشنبه 1400/06/22، جلسه پنجم آموزش نرم‌افزارهای ساخت سرویس داده و فراداده برگزار گردید.

این وبینار آموزشی، با هماهنگی امورمناطق سازمان نقشه‌برداری کشور، در راستای ارتقای سطح علمی گروه‌های نقشه و اطلاعات مکانی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها، و با مشارکت اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی، بصورت هفتگی برگزار می‌گردد. 

در بخش اول این جلسه، آموزش «ساخت سرویس‌های فراداده با استفاده از نرم‌افزار ژئونتورک» صورت پذیرفت. و در بخش دوم، «نحوه ساخت استایل‌های خطی برای سرویس‌های مکانی در نرم‌‌افزار ژئوسرور» ارائه گردید.

 در پایان آقای مهندس رفیعی، نماینده سازمان نقشه‌برداری کشور، پاسخگوی سوالات مطرح شده از سوی استان‌ها بودند.
 


کد مطلب: 4636

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/4636/برگزاری-پنجمین-جلسه-آموزش-استانی-محوریت-ساخت-سرویس-های-مکانی-سرویس-های-فراداده

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir