کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

گروه هماهنگی امور مناطق سازمان نقشه‌برداری کشور با همکاری و مشارکت اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی برگزار کرد:

وبینار آموزشی در راستای ارتقای سطح علمی گروه‌های نقشه و اطلاعات مکانی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها

26 شهريور 1400 ساعت 12:53

گروه هماهنگی امور مناطق سازمان نقشه‌برداری کشور با همکاری و مشارکت اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی وبینار آموزشی هفتگی در راستای ارتقای سطح علمی گروه‌های نقشه و اطلاعات مکانی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها برگزار کرد.


ششمین جلسه از کلاس‌های آموزش ساخت سرویس‌های مکانی در تاریخ دوشنبه 29 شهریور ماه سال 1400، با مشارکت اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی و همراهی گروه امور استان‌ها، به مدت سه ساعت به صورت آنلاین برگزار گردید.

در بخش اول این جلسه، به "انجام تنظیمات اولیه مورد نیاز، آموزش ساخت گروه کاربران و نحوه وارد کردن مجموعه سرویس‌های فراداده دریافت شده از دستگاه‌ها در نرم‌افزار ژئونتورک" پرداخته و در بخش دوم، مطالبی در رابطه با "نحوه گرفتن خروجی از استایل مورد نظر با استفاده از نرم‌افزار QGIS و تعیین میزان حق دسترسی کاربران در ژئوپورتال ملی" برای نمایندگان سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها ارائه و در نهایت به سوالات مطرح شده پاسخ داده شد.


کد مطلب: 4648

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/4648/وبینار-آموزشی-راستای-ارتقای-سطح-علمی-گروه-های-نقشه-اطلاعات-مکانی-سازمان-های-مدیریت-برنامه-ریزی-استان-ها

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir