کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سرپرست سازمان نقشه برداری کشور در نشست تخصصی GIS، سلامت و کووید 19: نقش سازمان نقشه برداری کشور و اهمیت اطلاعات مکانی در کاهش مخاطرات ناشی از شیوع بیماری‌های بیولوژیکی

24 آبان 1400 ساعت 16:12

همزمان با هفته جهانی GIS نقش سازمان نقشه برداری کشور و اهمیت اطلاعات مکانی در کاهش مخاطرات ناشی از شیوع بیماری‌های بیولوژیکی از سوی دکتر علی جاویدانه سرپرست سازمان نقشه برداری کشور در نشست تخصصی GIS، سلامت و کووید 19 که از سوی دانشگاه تهران و به صورت وبیناری برگزار شد، تشریح شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، نشست تخصصی GIS، سلامت و کووید 19 روز دوشنبه 24 آبان ماه از سوی موسه پژوهشی توسعه علوم، فناوری و کاربردهای فضایی دانشگاه تهران با حضور سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد.
در این نشست از سوی صاحب نظران و اساتید متخصص دانشگاه های برتر کشور در حوزه GIS گزارشات فنی مختلفی با موضوع نقش GIS در بحران شیوع ویروس کووید 19 ارائه شد.
دکتر جاویدانه سرپرست سازمان نقشه برداری کشور در بخشی از این نشست به نقش و جایگاه اطلاعات مکانی در نظام برنامه ریزی کشور پرداخت و اقدامات سازمان نقشه برداری کشور را در پاندمی کووید 19 تشریح نمود.
دکتر جاویدانه ضمن معرفی ژئوپورتال ملی و زیرپورتال مدیریت بحران، به نقش سازمان نقشه برداری کشور و اهمیت اطلاعات مکانی در کاهش مخاطرات ناشی از شیوع بیماری‌های بیولوژیکی خصوصاً کووید 19 تأکید داشت.


کد مطلب: 4786

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/4786/سرپرست-سازمان-نقشه-برداری-کشور-نشست-تخصصی-gis-سلامت-کووید-19-نقش-اهمیت-اطلاعات-مکانی-کاهش-مخاطرات-ناشی-شیوع-بیماری-های-بیولوژیکی

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir