کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی، از وبینار آموزشی برای 14 ارگان استان فارس خبر داد

برگزاری وبینار آموزشی برای 14 دستگاه استان فارس

3 آذر 1400 ساعت 14:21

نگارنده : نیره اسمعیلی تکلیمی

اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی سازمان نقشه‌برداری کشور، با هدف توجیه و آموزش آماده‌سازی داده‌های تخصصی ارگان‌های مختلف، وبینار آموزشی برای 14 دستگاه‌ استان فارس به‌منظور ورود به زیرساخت داده‌های مکانی ملی و استانی برگزار نمود.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، به‌نقل از اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی، در روز سه‌شنبه 1400/09/02، این اداره کل با هدف توجیه و آموزش آماده‌سازی داده‌های تخصصی ارگان‌های مختلف،  وبینار آموزشی برای 14 دستگاه‌ استان فارس به‌منظور ورود به زیرساخت داده‌های مکانی ملی و استانی برگزار نمود.

همگام با راه‌اندازی زیرساخت داده‌های مکانی استان‌ها، در سطوح ملی و استانی، اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی، با برگزاری جلسات آموزشی و نشست‌های توجیهی، پشتیبانی مستمر دستگاه‌های استانی را عهده‌دار می‌باشد.

در همین راستا، آقایان: دکتر قاسملو و مهندس رفیعی، به آموزش نرم‌افزارهای موردنیاز و نحوه ساخت سرویس‌های داده و فراداده برای ورود داده‌های تخصصی 14 دستگاه‌ استان فارس پرداختند. نمایندگان سازمان نقشه‌برداری کشور با توجیه و فرهنگسازی مناسب دستگاه‌ها، همگام با آموزش ملزومات این زیرساخت، پاسخگوی سوالات مطروحه نیز بودند. 


کد مطلب: 4811

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/4811/برگزاری-وبینار-آموزشی-14-دستگاه-استان-فارس

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir

1