کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس جدید سازمان نقشه‌برداری کشور منصوب شد

سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان , 14 مرداد 1399 ساعت 11:31

باشگاه خبرگاران جوان نوشت: محمدباقر نوبخت در حکمی غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی را به عنوان رئیس سازمان نقشه‌برداری منصوب کرد. او جانشین مهندس مسعود شفیعی شد که امروز از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهران، منصوب شد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده رشت در مجالس نهم و دهم بود و عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و کمیسیون تدوین آیین نامه را تجربه کرده است. او از جانبازان جنگ ایران و عراق است و پیش از حضور در مجلس، ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و عضیت در هیات علمی دانشگاه گیلان را برعهده داشت.محمدباقر نوبخت در حکمی غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی را به عنوان رئیس سازمان نقشه‌برداری منصوب کرد. او جانشین مهندس مسعود شفیعی شد که امروز از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهران، منصوب شد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده رشت در مجالس نهم و دهم بود و عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و کمیسیون تدوین آیین نامه را تجربه کرده است. او از جانبازان جنگ ایران و عراق است و پیش از حضور در مجلس، ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و عضیت در هیات علمی دانشگاه گیلان را برعهده داشت.
 


کد مطلب: 2557

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/resaneha/2557/باشگاه-خبرنگاران-جوان-رئیس-جدید-سازمان-نقشه-برداری-کشور-منصوب

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir